המשטרה עצרה הלילה (בין רביעי לחמישי) צעיר בן 25 מבאר שבע בחשד שדרס קבוצת צעירים באזור נהר הירדן - כי לא הסכימו להנמיך את עוצמת המוזיקה. כוחות משטרה שהגיעו למקום גילו כיסאות שבורים, הרס רב וכמה צעירים שנפצעו באורח קל. השוטרים הצליחו לאתר את הצעיר והיום תבקש המשטרה להאריך את מעצרו.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

הרקע לאירוע החריג הוא ויכוח שהתפתח בין קבוצת צעירים לבין אותו תושב באר שבע שביקש תחילה להנמיך את המוזיקה שהקימו על שפת נהר הירדן, בסמוך לכפר בלום. משלא נענו לבקשתו ולאחר חילופי דברים, עזב הצעיר את המקום, אולם כעבור כמה דקות הגיח לפתע עם טנדר ודרס את הקבוצה שמנתה שלושים איש.

אחד הצעירים שהיו במקום התקשר מיד למוקד המשטרה והזעיק אותם לזירה. כשהגיעו השוטרים, הם גילו את ההרס ומספר פצועים שרועים על הקרקע. כוחות מד"א שהגיעו לאחר מכן פינו שבעה צעירים במצב קל למרכז הרפואי "זיו" שבצפת.

במקביל, המשטרה פתחה בסריקות נרחבות לאיתור החשוד בדריסה, בסופן החשוד התגלה בסמוך לגשר "הפקק" ומיד נעצר. מהחקירה הראשונית עלה כי הצעיר היה ככל הנראה תחת השפעת סמים. היום כאמור צפוי להתקיים דיון בבית משפט השלום בקריית שמונה בדבר הארכת מעצרו של החשוד.