במהלך הלילה (בין שלישי לרביעי) הבחינו שוטרים שהיו בפעילות ביצהר, כי צמיגי הרכב המשטרתי נוקבו באמצעות כלי חד. זאת לאחר שאמש הושלכו אבנים לעבר רכב של משמר הגבול, ונופצו השמשות של הרכב. לא היו נפגעים בשני האירועים, וטרם נעצרו חשודים במעשה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

מהמשטרה נמסר בתגובה על ניקוב צמיגי הרכב הלילה כי: "שוב אנו עדים לניסיונות של פורעי חוק לפגוע בכוחות הביטחון שפועלים לאכיפת החוק והסדר במקום". האירוע שהתרחש אמש, ובו יידו אבנים לעבר רכב של מג"ב התקיים במהלך תחלופת משמרת של לוחמי משמר הגבול בגזרת יצהר, סמוך למאחז קומי אורי. על פי הדיווח, הושלכו אבנים לעבר רכב שהסיע לוחמים וכתוצאה מכך אחד מחלונות הרכב התנפץ.

צמיגי הרכב שנוקבו  (צילום: דוברות המשטרה)
צמיגי הניידת שנוקבו | צילום: דוברות המשטרה

הגבעה עליה נמצא המאחז, נמצאת זמן רב תחת צו שטח צבאי סגור ולוחמי מג"ב נמצאים בה באופן קבוע במהלך רוב שעות היממה. זו אינה הפעם הראשונה שאנשי אכיפת החוק נתקלים בהתנגדות אלימה לפעילותם בגזרה על ידי נערי גבעות ששוהים במקום.

מארגון "תג מאיר" הנלחם בפשעי שנאה נמסר בעקבות אירועי היממה האחרונה: "יידוי האבנים של פעילי טרור יהודי לעבר רכב מג"ב מצטרף למאות פעולות תג מחיר שמתבצעות 24/7 בשטחי יהודה ושומרון. מדינת ישראל מפקירה פלסטינים המותקפים על ידי פעילי טרור יהודי ולאחרונה מפקירה גם את כוחות מג"ב באותו האופן".