הפרקליטות הגישה הבוקר (שישי) כתב אישום לבית המשפט המחוזי מרכז נגד אימן מסארווה, בן 51 מטייבה, בגין רצח אישתו וופא מסארווה ז"ל ושיבוש הליכי משפט. לפי פרטי כתב האישום, הבעל התעלל באשתו והכה אותה בחוזקה בפניה. לאחר מכן גם ניפץ על ראשה שני בקבוקי זכוכית ודקר אותה עד שהתמוטטה מול עיני בתה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

על פי כתב האישום, הגיע הנאשם אימן מסארווה ובתו בת ה-5 לביתם בטייבה לפני כחודש. מסיבות שאינן ידועות, אימן החל להכות את וופא ז"ל, ששהתה באותה העת במטבח, בפניה ובראשה. אימן שבר שתיים משיניה ואף עקר אחת מהן, תלש בכוח עגיל מאוזנה, אחז בצווארה ותלש את השרשרת שענדה.

בהמשך, הנאשם ברצח נטל שני בקבוקי זכוכית ממשטח השיש במטבח וכוס זכוכית, והטיח אותם במנוחה עד שנשברו. בשלב מסוים, בהיותם במטבח, פתח אימן את מגירת המטבח ונטל ממנה סכין. הוא דקר אותה מספר פעמים בפלג גופה העליון.

וופא כל העת ניסתה להתגונן מפניו וניסתה לברוח, בעודה מדממת, לחדר המדרגות. שם, לפי כתב האישום, הבעל לא ויתר והמשיך לדקור אותה דקירות נוספות תוך שהיא מנסה להתגונן. לבסוף היא התמוטטה ונותרה להתבוסס בדמה.

במהלך כל האירועים נכחה בתם בבית והייתה עדה למעשי אביה, כך לפי כתב האישום. אימן, הנאשם ברצח, נמלט מהבית כשהוא אוחז בסכין ולבוש בתחתונים. הוא נסע לבית אמו בעיר, שם גם התלבש. דקות לאחר מכן נסע להשליך את הסכין הרחק מביתו. במקביל, בתו שנשארה לצדה אימה שנדקרה יצאה יחפה מהבית, רצה לשכנים כדי להזעיק עזרה וסיפרה לשכנה שאביה תקף את אימה באמצעות סכין.