ב' היא אחת משבע הנערות שנפגעו על ידי רונן ביטי. בריאיון בלעדי עם N12 מגיבה ב' על העונש הקל לטענתה שקיבל אביה של הזמרת שהעריצה - וחושפת את הרגעים הקשים שעברה בעקבות הפרשה. "אני פגועה כל כך, במשך 3 שנים אני סובלת וזה העונש שהוא מקבל? מאוכזבת מעדי - היא מוציאה את עצמה כקורבן בפרשה".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

הבוקר, בזמן גזר הדין, ב' נבחנה במתכונת לקראת הבגרות במתמטיקה. לאחר שיצאה מבית הספר, הטלפון שלה לא הפסיק לצלצל. "ראיתי את העונש והזדעזעתי, לא היו לי מילים. 9 חודשי עבודות שירות? זה פשוט לא הוגן. אני סוחבת את הסבל הזה כבר 3 שנים", סיפרה. "מה השופט היה חושב אם היו עושים כזה דבר לבת שלו? נפגעתי ברמה האישית".

רונן ביטי נכנס לבית המשפט
ביטי מחוץ לבית המשפט, היום

ב' שיחזרה את הרגע בו מצאה את עצמה בלב שיחה אינטימית עם אבי הכוכבת שאותה העריצה. "זה קרה כשהייתי בת 14.5. אני וחברות שלי הצטרפנו לקבוצת הוואטסאפ שאותה רונן ניהל. הקשר איתו התחיל לאט-לאט ואני הייתי בין הבנות הראשונות שאיתן התחיל לדבר. ככל שעבר הזמן הוא היה שולח לי הודעות מיניות ותמונות פורנוגרפיות של עצמו. וזה לא נגמר שם, הוא ביקש ממני תמונות, הקלטות ושאל אותי שאלות חודרניות".

רונן ביטי בביהמ"ש, ארכיון (צילום: אלירן חיאט, החדשות)
9 חודשי עבודות שירות? זה פשוט לא הוגן | צילום: אלירן חיאט, החדשות

ב' תיארה כיצד חששה לספר להוריה על הקשר שנרקם ועל האופן שבו הסתנוורה מתשומת הלב של רונן. "התרגשתי שאבא של עדי ביטי מדבר איתי. הוא היה האבא של הכוכבת שהכי הערצתי. ככל שעבר הזמן, התחלתי להרגיש מבוכה. הייתה לי תחושת אשמה ענקית - כאילו שאני עשיתי משהו שגרם לו להתנהג בצורה הזאת, בגלל זה לא הצלחתי להגיד כלום להורים".

"מפחדת להיתקל בו"

לאחרונה, עם ההתקדמות בפרשה וההמתנה לגזר הדין, אורח חייה של ב' נפגע משמעותית. "האירוע הזה מלווה אותי כל יום. אני לא מצליחה להתרכז בשום דבר אחר. בתור ילדה בת 14.5 ראיתי דברים שלא הייתי אמורה להיחשף אליהם – פתאום אני מבינה מה באמת עברתי". ב' הוסיפה: "הלימודים שלי נפגעו, לא הצלחתי להתרכז במבחנים. פחדתי אפילו להסתובב בכפר סבא ולהיתקל בו כי הוא היה שם במעצר בית".

עו"ד ענבר קידר-ברוך המייצגת את אחת הנפגעות הקטינות
עו"ד ענבר קידר-ברוך, משרד פוגץ' קידר-ברוך המייצג את אחת הקטינות
עו"ד דנה פוגץ'
עו"ד פרופ' דנה פוגץ'

הכעס על הכוכבת שהעריצה

"זה פגע בי כשעדי ביטי הוציאה את עצמה כקורבן בפרשה", סיפרה ב' בריאיון. "כל הזמן הזה הרגשתי ששופטים אותי - רציתי לקבור את עצמי כשקראתי טוקבקים שבהם אמרו שהמצאנו הכל. לא הייתי מצפה מעדי שתגן עלינו, בכל זאת זה אבא שלה, אבל ציפיתי למינימום שלא תשקר ותוציא אותנו לא בסדר".

יום הולדת 19 עדי ביטי, יוני 2020 (צילום: אביב חופי)
"נפגעתי ממנה", עדי ביטי | צילום: אביב חופי

לקראת סיום הריאיון, ביקשה ב' להעביר מסר לנערות ולנערים נוספים: "אני לא מצטערת שהתלוננתי. בזכות התלונה שלי בנות אחרות לא הוטרדו. תהיו ערניים ותעזרו למנוע מקרים כאלה כמה שאפשר".

תגובת עו"ד פרופ' דנה פוגץ' ועו"ד ענבר קידר-ברוך המייצגות את הנערה: "בית המשפט נתן היום מתנה לעבריין מין וסטר על פרצופיהן של הנפגעות. העולם הוירטואלי מספק לעברייני מין, כמו רונן ביטי, הזדמנויות לפגוע בילדות ובילדים, וגזר דינו המחפיר של בית המשפט, מעביר מסר שהפגיעה הזו מותרת. בית המשפט מפקיר ילדות שנפגעו קשה בידי ביטי, בעבירותיו הקשות והמתוכננות היטב. במקום לעודד נפגעות להתלונן, פסק הדין משתיק את קולן ויגרום לחוסר אמון מוחלט במערכת המשפט".