אחרי מאבק משפטי ולאחר ששמו כבר פורסם ברשתות החברתיות, בית המשפט אישר אמש (שלישי) לפרסם את שמו של אביעד משה, בן 45, שניסה על פי החשד לרצוח את אשתו שירה בערב ראש השנה. כעת, שירה החליטה לפרסם לציבור תמונות שלה עצמה מאושפזת בבית החולים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

את התמונות הקשות האלה היה חשוב לשירה שהציבור יראה - את עוצמת הזוועה ואת חומרת הפציעה. "חשוב לשירה להראות את מצבה לא רק בשבילה, לא רק בשביל המשפחה שלנו הפרטית", ציין עופר איסקוב, אחיה של שירה. "חשוב לנו שלא יקרה עוד מצב כזה. חשוב לנו שבבית המשפט לא תהיה אוזלת יד בדברים כאלה. חשוב לנו לבוא ולשנות את החוק, ולהרים את הרף שבו ניתן לעבריינים כאלה שנים מגוחכות בכלא. אנשים כאלה צריכים להיכנס לשנים רבות לכלא".

התמונות המזעזעות (צילום: באדיבות המשפחה)
שירה משה בבית החולים | צילום: באדיבות המשפחה

שירה מאושפזת בימים אלה בבית החולים סורוקה בבאר שבע, כשהיא סובלת מפציעות גופניות רבות וקשות. ההחלמה שלה צפויה להיות ארוכה ומורכבת ולפי ההערכות היא צפויה להיארך יותר מחצי שנה.

"המצב שלה עדיין קשה, היא איבדה ממאור עיניה, 70 אחוז מעין ימין, אנחנו מיום ליום מגלים עוד שבר ועוד מקום שבו נפגעה, עוד ריאה שבאה ויש בה חור. ההחלמה היא מאוד קשה. ייקח לנו הרבה חודשים לבוא ולהשתקם", הוסיף אחיה עופר לתאר את מצבה הקשה.

התמונות המזעזעות (צילום: באדיבות המשפחה)
שירה משה בבית החולים | צילום: באדיבות המשפחה

בשבוע שעבר עורר סיפורה של שירה סערה ציבורית אחרי ששופט בית משפט השלום בבאר שבע ג'ורג' אמוראי, נעתר לבקשת הבעל הדוקר, אביעד משה, לאסור לפרסם את שמו. לטענת הבעל, הוא ביקש להגן על המוניטין שצבר. היום בדיון בערעור טען פרקליטו של משה כי הוא מבקש להשאיר את איסור הפרסום על כנו כדי להגן על ילדם של הזוג, פעוט בן שנה ועשרה חודשים.

"הופתעתי מבקשת החשוד לאסור את פרסום פרטיו בשם טובת הילד", ציין עו"ד בן מעוז, פרקליטה של שירה משה. "אותו הילד ששותת בדם אימו בגלל מעשיו המפלצתיים של החשוד".

הבעל ממשיך לשמור על זכות השתיקה

בית המשפט המחוזי הפך לבסוף את ההחלטה על פיה והתיר לפרסם את שמו של אביעד משה, בן 45,  מהנדס בהשכלתו ומקצועו שעבד בבסיס חיל האוויר ברמון. מעצרו של משה הוארך, ובחקירותיו הוא ממשיך לשמור על זכות השתיקה ולא משתף פעולה עם החוקרים. בתחנת דימונה עובדים על התיק במרץ ובימים הקרובים הפרקליטות צפויה להגיש כתב אישום חמור נגד משה.

"אנחנו מברכים את החלטת בית המשפט. אנחנו חושבים שזו החלטה נכונה, בית המשפט אמר היום בקול ברור: 'אנחנו לא נהווה לא מחסה ולא מסתור לאנשים שמנסים לרצוח את בנות הזוג שלהם'", הוסיף עו"ד מעוז.