לאחר שאתמול התקבלו במשטרה תלונות רבות מצד שכנים על מסיבה רועשת במגדלי Yoo בצפון תל אביב, במשטרה הודיעו הבוקר (שלישי) כי בעלי הדירה הוזמנו לחקירה. עשרות מוזמנים הגיעו למסיבה המפוארת - חגיגת בר מצווה לאחי בת זוגו של הזמר עומר אדם. בין האורחים: עדן בן זקן, ליאור נרקיס, שלישיית מה קשור וגם עומר אדם עצמו.

לעדכונים נוספים ושליחת שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

לפי המשטרה, המסיבה הופסקה עם הגעת השוטרים למקום אתמול בערב. בהמשך התקבלו עדויות גם על הפעלת זיקוקים במקום.

אחת התושבות באזור כתבה אמש למשטרה: שוב, חוגגים עם עומר אדם במגדלי Yoo. מוזיקה שמרעידה בתים בכל אזור הצפון הישן, אפילו עד אזור איכילוב. הפעם גם הופעלו זיקוקים בניגוד לחוק. והשוטרים? עומדים למטה, חסרי אונים, כי המעלית מופעלת רק ע"י טביעות אצבעות של בעלי הדירה. בושה וחרפה, כל ד'אלים גבר, בעל הממון גובר על השוטרים שאמונים על שמירת זכויות כלל האזרחים ועל אכיפת החוק!".

שיראל טולדנו היא בתו של איציק טולדנו, יזם נדל"ן ובעלים של חברת נדל"ן אמריקנית שהונו מוערך בלמעלה מ-200 מיליון דולר. בני משפחת טולדנו מתגוררים במגדלי צמרת היוקרתיים שבצפון תל אביב. הם הצליחו לגרום לכעס רב בשכונה המפוארת.

עומר אדם, שיראל טולדנו (צילום: צ'ינו פפראצי)
עומר אדם ושיראל טולדנו, ארכיון | צילום: צ'ינו פפראצי

אחרי שעשו חגיגות מימונה שלטענת השכנים היו מוגזמות ורועשות במיוחד, בני משפחתה של שיראל חגגו בר מצווה לאחיה הקטן. האירוע התקיים בביתם, לשם הגיעו עשרות בני משפחה וחברים.

"כל פעם שעומר אדם ירצה לשמח את המשפחה של חברה שלו כל האזור צריך לסבול?", כתבו תושבי השכונה באחת הקבוצות הפרטיות. "צריך להתלונן, שומעים את הרעש מהמגדלים עד לסין", כתב תושב אחר. "זה מה שהיה במימונה, רק בשידור חוזר. הם הרימו עכשיו את השכונה עם זיקוקים ומוזיקה בפול ווליום".