שוטרים שהוזעקו לבניין דירות בירושלים היום (רביעי) בשעות אחר הצהריים צולמו על ידי השכנים כשהם עוצרים נער בן 13. התיעוד הופץ ועורר מהומה, אך במשטרה מספרים סיפור אחר לחלוטין, וגם הם מצרפים סרטון שצולם במצלמת הגוף של אחת השוטרות. בסרטון של המשטרה התמונה מתבהרת. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

על פי גרסת המשטרה וכפי שניתן לראות בסרטון, לאחר שהתקבל דיווח אודות סכסוך שכנים אלים בבניין בירושלים, הגיעו השוטרים למקום. לאחר שהם גבו עדות מהתושבת שהתלוננה הם עברו לאב ולבנו, שהיו מעורבים בסכסוך ועל פי גרסת השכנה השתמשו באיומים, השתוללו וגרמו נזק לרכוש.

כשהשוטרים ניסו לעצור את הגבר הוא סירב להזדהות, ניסה להימלט וכשהשוטרים רדפו אחריו ועצרו אותו, אף התעמת איתם פיזית בניסיון למנוע את המעצר. בשלב מסוים, כפי שניתן לראות בסרטון, בנו של הגבר התערב והחל להכות את השוטרת. 

הנער בעט בשוטרת, הכה אותה עם ידיו וניסה לקחת את נשקה בניסיון לשבש את המעצר. במהלך האירוע השוטרת נפצעה ובסיומו השוטרים עצרו את האב ובהמשך עיכבו גם את בנו לחקירה, שבסיומה שוחרר הקטין למעצר בית.

במהלך היום הופץ ברשתות החברתיות סיפור אחר לחלוטין מאותו אירוע, ואליו צורף סרטון שמציג רק את מעצר הנער בן ה-13. עם זאת במשטרה טוענים שמדובר בתיעוד חלקי ומגמתי שנועד להכפיש את המשטרה.