פרקליטות מחוז מרכז הגישה היום (שני) כתב אישום נגד סמואל בדייב, בן 26 מלוד, בגין רצח בכוונה של חברו ויקטור צרפתי ז"ל. לפי כתב האישום, המקרה אירע בשל ויכוח סתמי בין השניים. "במהלך העימות שלף הנאשם את הסכין, ודקר את המנוח שתים-עשרה פעמים בפלג גופו העליון, וזאת בכוונה לגרום למותו", נכתב בהודעת הפרקליטות.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

בהודעת הפרקליטות פירטו את סדר הדברים שהובילו לבסוף לאירוע. השניים נפגשו בגינת בניין ליד מגורי הנאשם. "מספר דקות לאחר תחילת המפגש פרץ בין הנאשם לבין המנוח ויכוח שעילתו איננה ידועה במדויק או בנוגע לסמים, בהמשך פרץ עימות שכלל חילופי מהלומות בין השניים", נכתב בהודעת הפרקליטות. 

עוד נכתב בהודעת הפרקליטות שבמהלך העימות אחז הנאשם בצווארו של המנוח וצעק עליו מספר פעמים: "איפה הג'וינט שלי?" בשלב כלשהו של העימות אחז המנוח בחולצתו של הנאשם והידק אותה סביב צווארו, שרט אותו בפניו באמצעות מפתח שאחז בידיו, וגרם לו לפצע בלחיו. הנאשם השתחרר מאחיזתו של המנוח, והמנוח הסב את תשומת ליבו של הנאשם לכך שהנאשם דימם מהפצע בפניו.

הנאשם חזר לביתו וביקש מצרפתי לחכות לו בגינה, וכשחזר הנאשם לגינה, שוב החל בין השניים עימות על רקע הפציעה הקלה של הנאשם. "הנאשם והמנוח היכו זה את זה באגרופים, והמנוח היכה את הנאשם בראשו באמצעות אבן. במהלך העימות שלף הנאשם את הסכין, ודקר את המנוח שתים-עשרה פעמים בפלג גופו העליון, וזאת בכוונה לגרום למותו", נכתב בהודעת הפרקליטות.

עוד נכתב בהודעה שהנאשם השאיר את המנוח "מתבוסס בדמו" בגינה וברח. מותו של המנוח נקבע במקום על ידי צוות מד"א שהוזעק לשם. בבקשת המעצר כתבה עו"ד ענבר פישביין כי "המשיב רצח את המנוח, חברו הטוב מזה שנים, באופן אכזרי, וזאת בשל ויכוח סתמי שהתלהט לכדי עימות פיסי, אותו הוא בחר להסלים עד כדי גרימת מותו של המנוח".