גבר בן 63 נדקר אחר הצהריים (ראשון) למוות בבת ים. פרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום העניקו לו טיפול רפואי ראשוני ופינו אותו לבית החולים וולפסון שבחולון כשהוא סובל מפציעות חודרות, אך לאחר זמן קצר נאלצו הרופאים לקבוע את מותו. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות המקרה, שני אנשים שחשודים במעורבות באירוע נלקחו לחקירה, אחד מהם הסגיר את עצמו.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

הגבר שנדקר הוא רופא שיניים תושב העיר ולא ידוע על סכסוכים קודמים שהיו לו. אנשים שהיו במקום והיו עדים לתקרית סיפרו ל-N12 שאירוע הדקירה התרחש מחוץ למספרה - אך הקורבן התמוטט בתוך המספרה ולכן טופל שם. כרגע לא ברור מה הוביל לרצח, אך ככל הנראה מדובר בסכסוך קודם.

צוותי המשטרה בזירת הדקירה בבת ים

"במקום הייתה המולה גדולה", סיפר מעוז ויברמן חובש רפואת חירום במד"א. "הגבר שכב על הרצפה, כשהוא מחוסר הכרה. מיד הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים, שכלל עצירת דימומים, ופינינו אותו במהירות לבית החולים וולפסון, כשמצבו קשה".

שלולית הדם בתוך המספרה
שלולית הדם בתוך המספרה

מהמשטרה נמסר כי הפרטים של החשוד במעורבות באירוע הדקירה אינם ידועים בשלב זה וכי נפתחה חקירה לבירור נסיבות האירוע. בשלב זה ההערכה היא שהרקע לאירוע הוא פלילי, ול-N12 נודע כי למשטרה יש כיוון חקירה, שנמצאת עדיין בתחילתה.