חשד להתעללות חמורה בתוך המשפחה: אב מירושלים נחקר היום (רביעי) בחשד להתעללות בבתו בת השלוש. מפרטי החקירה עולה כי האב השאיר את בתו בסורגים מחוץ לחלון ביתם, בעומס החום הכבד. לפי החשד, הפעוטה נשארה כלואה בין הסורגים במשך דקות ארוכות ביום החם, ששבר שוב את שיאי צריכת החשמל.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

מהמשטרה נמסר כי השוטרים הוזעקו לבית המשפחה בשכונת קריית מנחם בירושלים. הם עיכבו בזירה את האב, גבר בשנות ה-30 לחייו. "הילדה לא נזקקה לטיפול רפואי", הדגישו.

התקרית המדאיגה התרחשה ביום חם מאוד - חלק מגל החום הכבד שמורגש בכל הארץ השבוע. היום בצוהריים הטמפרטורות בירושלים עמדו על 37 מעלות, ועומס החום בבירה מוגדר בינוני - מעט נמוך יותר מרוב הארץ. 

גל החום חמור במיוחד בדרום, שם התקבלו היום החל משעות הבוקר 3 פניות של אזרחים הסובלים ממכת חום. שניים מהם פונו לבית החולים סורוקה במצב קשה, ואישה נוספת כבת 94 פונתה במצב בינוני. הערב דווח גם על גבר בן 80 מפתח תקווה שסבל ממכת חום ופונה כשהוא מורדם ומונשם במצב קשה. 

חברת החשמל הודיעה כי היום נשבר שיא צריכת החשמל בכל הזמנים, ביום השני ברציפות: בשעה 14:05 צריכת החשמל עמדה על 13,854 מגוואט. אתמול הנתון היה 13,809 מגוואט. לשם השוואה, השיא הקודם נקבע ביולי אשתקד ועמד על 13,568 מגוואט.