שיסה את כלבו בנהג – ונעצר: נוסע שעלה אמש (רביעי) לאוטובוס בירושלים התבקש לעטות מסכה עליו פניו ולאחר שסירב התפתח בין השניים עימות מילולי ובסופו שיסה הנוסע את כלבו בנהג. היום עצרה המשטרה גבר כבן 28 בחשד למעשה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

על פי החשד, תושב שכונת פסגת זאב בירושלים עלה לאוטובוס מקומי של חברת אגד והתבקש לעטות מסכה על פניו כחלק מדרישת משרד הבריאות. הנוסע לא הסכים לעטות אותה על פניו ואז החל עימות מילולי בינו ובין נהג האוטובוס.

אז התיר הנוסע את רצועת הכלב ואפשר לו להתנפל על הנהג ולגרום לו לפציעה קשה. נוסף על מעצרו של החשוד, זימנה המשטרה למקום את השירות הווטרינרי כדי שיתפסו את הכלב המסוכן.

תגובת ארגון נהגי האוטובוסים: "אנו מברכים על מעצר החשוד ודורשים ענישה מקסימלית. מדובר בטרור לכל דבר ועניין. הגיע הזמן שמשטרת ישראל ומערכת המשפט יחמירו בענישה במקרים מעין אלה. דם הנהגים אינו הפקר".

גרסת הנהג: "הכלב תקף אותי בכל גופי"

"עבדתי על קו 44, יצאתי בשעה 9:00 מחיל האוויר לכיוון פסגת זאב מזרח", סיפר הנהג. "לא היו לי נוסעים וחניתי בחניה של קניון פסגת זאב. כשהנוסע עלה, שאלתי אותו אם יש לו מסכה והסברתי לו שאסור לעלות עם הכלב הזה. הוא התחיל בתגובה לקלל את אימא שלי ותקף אותי. הגבתי במכות והוא נתן לי מכה גם כן.

"בשלב הזה יצאתי מהמושב של הנהג והוא שחרר עליי את הכלב שתקף אותי בכל גופי ובראש שלי. איבדתי הכרה לחצי שעה, כל הגוף והרגליים שלי כואבים עדיין. לא אחזור לעבוד אחרי זה, זה אירוע מאוד קשה".