חשוד בפלילים שעובד אצל נאשם בפלילים ב"איום" בגלוי ברשתות חברתיות על חוקרים: יועצו הבכיר של נתניהו, יונתן אוריך, פרסם הערב (שישי) ציוץ בגנות ראש המחלקה לחקירות שוטרים (מח"ש). אוריך טען במרומז כי ראש מח"ש תהפוך למובטלת, ולאחר מכן הבהיר כי לא איים – אך עמד מאחורי דברי הביקורת החריפים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"הגברת קרן בן מנחם לא עשתה כלום עם תלונות שהגשנו לה על פעולות בלתי חוקיות שביצעה המשטרה נגדנו בחקירה", כתב אוריך – החשוד בהטרדת עד שחקירתו נמשכת. הציוץ פורסם בתגובה לחתימתה של בן מנחם על המכתב נגד דן אלדד, ממלא מקום פרקליט המדינה שתקף בחריפות את היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט.

אוריך טען כי בן מנחם התעלמה מהתלונות "למרות שבית משפט שלום, מחוזי ועליון קבעו שהיו הפרות בוטות וקיצוניות של זכויות נחקרים בחקירתנו. אין לה זמן כנראה. זמן לחתום על עצומות יש לה". את הציוץ סיים במילים החריפות: "בקרוב תחתום אבטלה".

עורכת הדין קרן בר- מנחם (צילום: משי בן עמי , Ynet)
קרן בר מנחם (באמצע) | צילום: משי בן עמי , Ynet

לאחר מכן פרסם ציוץ נוסף, ובו נכתב: "הבהרה טרם אני נכנס לשבת: לא איימתי על ראשת מח"ש, חס וחלילה. לטעמי מי שסירסה את הגוף עליו היא ממונה לא צריכה להמשיך לכהן בתפקידה ומוטב שתקבל את ההחלטה בעצמה. מח"ש חזקה ופעילה היא ערובה למשטרה נקייה שפועלת על פי חוק וסדר. שבת שלום לכולכם!".