ניקיטה קורילוב היה חוקר מצטיין ביחידה המרכזית של מחוז תל אביב. במשך 7 שנים ניהל לא מעט חקירות שהבשילו לכתבי אישום, בעיקר בעבירות בתחום המוסר. בין היתר, חשף קורילוב פרשיות שעסקו בסחר בנשים, ניהול בתי בושת ועוד.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

לפני חצי שנה בית המשפט הרשיע אותו בעבירות של מרמה והפרת אמונים, אחרי שהודה בקשרים מיניים עם נשים שהוכרו כקורבנות של סחר בבני אדם. "בלב שלם אני מתחרט על מה שעשיתי", אמר קורילוב. "פגעתי בתדמית המשטרה".

אחד התיקים שניקיטה חקר וניהל היה קשור לאלופת ישראל לשעבר באתלטיקה קלה שנעצרה השבוע בחשד לסחר בנשים וניהול בתי בושת. לפני שנתיים הוגש נגדה כתב אישום חמור בגין החזקת מקום לשם זנות וסרסרות למעשי זנות.

ניקיטה מופיע בכתב האישום כעד תביעה, אולם בראיון למהדורה המרכזית הכחיש כל קשר לקריסת התיק נגד הנאשמת. "אני יודע שמישהי מהחשודות אמרה שניהלתי או זיהמתי את החקירה", אמר. "ברור שזה לא נכון".

למרות ההכחשות של ניקיטה התיק נגד אלופת ישראל קרס במקביל להגשת כתב האישום נגדו – אז גם פוטר מהמשטרה. הוא הכיר את הנשים איתן קיים קשרים אינטימיים במסגרת תפקידו, רובן באו לישראל ממזרח אירופה לעסוק בזנות. עם מעצרן – הפכו להיות עדות תביעה.

ניקיטה אומנם הודה ולקח אחריות על מעשיו, בית המשפט הרשיע אותו וגזר עליו מאסר בפועל של 10 חודשים. עכשיו הוא מערער על העונש באמצעות עורך דינו. "חשוב לי להתראיין כדי שיפסיקו לפגוע בי במקומות שאני חף מפשע", אמר לכתבנו. "לא רוצה לקחת אחריות בדעת הקהל במה שלא עשיתי".