ארבעה חודשים לאחר פרסום התיעוד, היום (שלישי) ייפתח משפטו של יאסין חסאן, בן ה-26 מבאקה גרביה, שמואשם בביצוע מעשים מגונים בילדה בת 5 מחוץ לבניין מגורים במרכז הארץ. לידי N12 הגיעה גרסתה של הילדה, שסיפרה להוריה על מה שעברה באותו יום.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

המקרה התרחש כשהילדה יצאה למתקן מחזור שנמצא רק 100 מטרים מאותו בניין. היא סיפרה שאחרי שסיימה למחזר, היא ניסתה להיכנס לבניין וראתה איש זר מתקרב אליה. בשלב זה היא סיפרה שהוא לקח אותה הצידה ואמר לה: "כל הכבוד שאת ממחזרת, את ילדה טובה שעוזרת להורים". הילדה נבהלה וניסתה להתחמק ממנו, אך לדבריה – הוא עקב אחריה ממש עד הכניסה.

"הלכתי מהר והוא בא אחריי לכניסה לבניין, הוא ראה שאני לא מגיעה לקודן של הדלת כניסה ומשך אותי לצד, התכופף אליי ושאל אותי בת כמה אני, אם אני גרה בבניין הזה, איך קוראים לי ואם אני רוצה ללכת אתו לטייל, אבל אני לא רציתי כי אני לא מכירה אותו", סיפרה.

"אמרתי לו שזה לא נעים לי שהוא נוגע בי ושאני רוצה הביתה, אז הוא נתן לי נשיקה גדולה ליד השפתיים והצלחתי לברוח ממנו"

בסופו של דבר היא הצליחה להיכנס לבניין אחרי שמישהו נכנס בעצמו, אך הנאשם לדבריה נכנס יחד אתה: "נכנסתי מהר לבניין כדי לרוץ לאימא ולאבא שישמרו עליי, אבל הוא גנב אותי מהדלת לחדר שיוצאים ממנו לגינה של הבניין ושם היה חושך".

היא תיארה כי "הוא הכניס לי ידיים מתחת לשמלה וליטף אותי, אמרתי לו שזה לא נעים לי שהוא נוגע בי ושאני רוצה הביתה, אז הוא נתן לי נשיקה גדולה ליד השפתיים והצלחתי לברוח ממנו", הוסיפה. "מיד נכנסתי וסיפרתי לאימא ולאבא ורצנו לחפש אותו, סיפרתי להורים שהוא לובש חולצה שחורה עם המספר 3 בצבע אדום בצד של היד ושיש לו סמל של איש על סוס אדום בחולצה ויש לו הרבה זקן והוא צעיר כמו אבא".

שינוי הגרסה של הנאשם הודות למצלמות האבטחה

"ברגע שהגעתי לדלת שמתי את היד על הידית לפתוח, אבל הוא הגיע מאחוריי והכניס את היד ברווח ולקח אותי לדלת, היינו שם יותר מדקה", אמרה להוריה. היא שחזרה את מה שהתרחש באותו החדר: "הוא התכופף אליי שוב וליטף לי את הרגליים, הכניס את היד שלו למכנסיים שלי וליטף אותי. אמרתי לו שזה לא נעים לי, והוא נתן לי נשיקה גדולה". ההורים ביקשו תיאור קצר של אותו גבר, ויצאו מיד מהבית כדי לאתר אותו ובמקביל הזעיקו גם את המשטרה.

בנובמבר האחרון הוגש כתב אישום חמור נגד יאסין חסאן, בן ה-26 מבאקה גרביה בגין ביצוע במעשה מגונה בקטינה מתחת לגיל 14. "ניצל את גילה הצעיר של קטינה רכה בשנים, פגע בה מינית ללא מורא וחשש והכל לשם גירוי מיני", נכתב בכתב האישום. בחקירה הראשונה הוא שלל כל קשר למעשים שמיוחסים לו, "ורק לאחר שהבין כי תועד במצלמות האבטחה, שינה גרסתו וטען כי רק ניסה לסייע לקטינה" - כך לפי פרקליטות מחוז מרכז (פלילי) שהגישה את כתב האישום נגד חסאן.