במוקד מד"א התקבל היום (שישי) דיווח על אישה שנמצאה מחוסרת הכרה בבית בלוד. חובשים ופרמדיקים של מד"א שהגיעו למקום מצאו אישה בת 48 ללא סימני חיים כשעל גופה סימני ירי. כוחות משטרה הגיעו לזירה והחלו לחקור את נסיבות האירוע.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

מחקירה ראשונית עולה החשד שאלמוני רכוב על אופנוע, נכנס לבית בשכונת הרכבת בלוד, ירה באישה בעודה אוכלת ארוחה עם בעלה ונמלט מהמקום. מנדי אמיתי, חובש רפואת חירום שהוזעק למקום, סיפר: "כשהגענו ראינו את הפצועה שוכבת מחוסרת הכרה כשהיא סובלת מפצע ירי בגופה. ביצענו בדיקות רפואיות אבל היא הייתה ללא סימני חיים, ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותה".

בעקבות רצח האישה בלוד, מעמותת נשים נגד אלימות נמסר: "מאז תחילת משבר הקורונה התרענו מההשלכות של המשבר על הנשים בכלל ונשים ערביות בפרט. בעניין, פנינו לשר ביטחון הפנים, ועוד שורת שרים ויחידות סמך למיניהם, כולל מחלקות הרווחה ברשויות המקומיות הערביות וראשי הרשויות הערביות. לצערנו, למרות זאת קבלנו בעמותה שמנהלת קו סיוע לנשים פניות רבות, המעידות על עלייה במצב האלימות נגד נשים. לציין שבשנת 2019, נרשמה עלייה ב-19% במקרה האלימות שהגיעו לקו הסיוע, בעוד שהשנה 2020, נרשמה היום עלייה של יותר מ-20%! די להפקרות!"