פרקליטות מחוז מרכז הגישה היום (רביעי) כתב אישום נגד אברהם בן יעקב, בן 43 מלוד, בגין ניסיון אונס תוך גרימת חבלה של מכרה. לפי כתב האישום, בן יעקב החשיך בכוונה את דירתה כדי שתצא אליו, תפס אותה כשהוא עוטה מסכת גורילה ונוהם כדי להפחידה, וניסה לאנוס אותה בתוך דירתה. בזכות תושייתה הרבה, היא נחלצה ממנו והוא נמלט מהמקום. הפרקליטות: "קיים יסוד סביר לחשש כי שחרור המשיב יביא לסיכון שלום הציבור".

לעדכונים נוספים ושליחת שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

לפי כתב האישום, בין אשתו של הנאשם למתלוננת יש קשרי חברות שהובילו ליחסים חבריים בין הנאשם למתלוננת שלא נשאו אופי מיני. בתאריך 5.5 הגיע בן יעקב לביתה של המתלוננת בלוד לבקשתה ותיקן דלת של ארון. לאחר מכן עזב את הדירה. מאוחר יותר, נכתב בכתב האישום, שב הנאשם לבית המתלוננת, כשברשותו כפפות, מסכה מסיליקון המכסה את כל הראש בצורת גורילה, ובד שחור. זאת במטרה לאנוס את המתלוננת.

כתב האישום ממשיך ומתאר כיצד הנאשם עלה בחדר המדרגות לקומה שבה דירת המתלוננת, עטה את הכפפות והמסכה על ראשו, ולאחר מכן הוריד את מתגי החשמל של הדירה שהיו בחדר המדרגות, כך שהשתרר חושך בדירה, וזאת על מנת לגרום למתלוננת לפתוח את דלת הדירה.

המתלוננת אכן יצאה מהדירה, נכתב בכתב האישום, וברגע הזה בן יעקב תפס אותה בכוח וגרר אותה חזרה לתוך הדירה. הנאשם השמיע קולות נהמה כדי להפחיד את המתלוננת, וניסה לקשור את הבד לעיניה, לידיה וגם לדחוף אותו לפיה, אך המתלוננת נאבקה והוא לא הצליח.

עוד נכתב בכת האישום כי בן יעקב דחף בכוח את המתלוננת לעבר המזרן וכתוצאה מכך, המתלוננת נפלה עליו, והנאשם הוריד בכוח את מכנסיה ותחתוניה של המתלוננת. הוא הכה אותה במכת אגרוף בפניה וניסה בכוח לחנוק אותה עם הבד, בכך שכרך אותו סביב צווארה, בעוד המתלוננת נאבקת בו, בוכה וצועקת לעזרה.

המתלוננת, אשר ראתה שאין באפשרותה להתגבר על הנאשם, פעלה מתוך תושייה, ואמרה לו "זה מה שאתה רוצה, אני לא יכולה בלי סיכת הראש, לך למטבח להביא לי את הסיכה". הנאשם צעד לעבר המטבח, אז דחפה אותו המתלוננת מחוץ לדלת החדר, נעלה את דלת החדר, תוך שהנאשם דוחף את הדלת ומנסה להיכנס חזרה לחדר. המתלוננת החלה לזעוק לעזרה והנאשם נמלט מהמקום. הפרקליטות מסרה בבקשת המעצר עד תום ההליכים: "קיים יסוד סביר לחשש כי שחרור המשיב יביא לסיכון שלום הציבור".