חשד לרצח במלון בתל אביב: גבר בשנות ה-20 לחייו נמצא ירוי בפלג גופו העליון במלון "ביץ' האוס" בתל אביב. פרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום נאלצו לקבוע את מותו. כוחות של משטרת ירקון הגיעו למקום ועצרו שני חשודים, תושבי תל אביב בשנות ה-30 לחייהם. נבדקת מידת מעורבותם באירוע. המשטרה החלה לגבות עדויות בזירה. הקורבן והחשודים מוכרים למשטרה והרקע לאירוע ככל הנראה פלילי.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

על פי החשד, שני הגברים הכירו את הקורבן לפני האירוע. מעדויות במקום עולה שהשניים ירדו ללובי המלון ודיווחו על כך ששמעו ירי. "כשהגענו למקום ראינו את הפצוע שוכב מחוסר הכרה כשהוא סובל מפציעה בגופו", סיפר ערן נדלר, חובש בכיר רכוב על אופנוע. "ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו".

זירת הירי בתל אביב (צילום: אלון כהן)
זירת הירי בתל אביב | צילום: אלון כהן

מהמשטרה נמסר כי בסביבות השעה 14:00 התקבל דיווח במוקד 100 על ירי בחדר במלון ברחוב הירקון בתל אביב. בהודעת המשטרה נכתב כי "כוחות משטרה שהגיעו למקום מצאו בחדר במלון אדם ירוי, תושב מרכז הארץ בשנות העשרים לחייו, שמותו נקבע במקום ע"י גורמי רפואה".

במקביל, התקבל במשטרה דיווח על תושב היישוב גני מודיעין הסמוך למודיעין עלית, שפונה על ידי מד"א כשהוא פצוע באורח בינוני-קשה לאחר שנדקר. כוחות משטרה שהוזעקו למקום עצרו גבר ואישה בחשד למעורבות בתקרית. הרקע לאירוע פלילי.

סייע בהכנת הידיעה: ניר דבורי