כתב אישום הוגש היום (שני) נגד תושב הקריות בן 27, שתקף את ארוסתו שלושה ימים לאחר שילדה את בתם, ויום בלבד לאחר ששוחרר בערבות בעקבות תקיפה אחרת שלה. פרקליטת מחוז חיפה (פלילי) שהגישה את כתב האישום לבית משפט השלום בקריות, ביקשה להורות על מעצרו של הנאשם עד לתום ההליכים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

הנאשם והאישה מתגוררים בדירה באזור הקריות, יחד עם בנה הקטין של האישה ממערכת יחסים קודמת ובתם הפעוטה. התקיפה התרחשה באמצע חודש מאי. על פי כתב האישום - יום לאחר שחזרה האישה מבית החולים בו ילדה, פרץ ויכוח בין בני הזוג שבמהלכו השליך הגבר על הריצפה שני בקבוקי בירה והשליך לעבר האישה אפר פחמים שהיה במנגל.

הפוסט של תושבת קריית אתא שהותקפה ע"י בעלה
הפוסט של תושבת קריית אתא שהותקפה ע"י בעלה

בהמשך לאירוע הקשה, העלתה האישה לפייסבוק תמונות המתעדות את עצמה ואת הדירה, ואלו הועברו למוקד של משטרת ישראל. בעקבות הדיווח הגיעו שוטרים אל הדירה והנאשם עוכב על ידם לתחנת משטרת זבולון, ובהמשך אף נעצר – אך שוחרר בערבות.

הפוסט של תושבת קריית אתא שהותקפה ע"י בעלה
הפוסט של תושבת קריית אתא שהותקפה ע"י בעלה

 לאחר שחרורו, הגבר לא חיכה והגיע להתעמת עם האישה בדירתה בנוגע למעצרו ואף איים להרוג אותה אם תצא עם גבר אחר. בשלב מסוים הוא בעט בשולחן עליו עמד בקבוק אציטון פתוח. הנוזל הדליק ניתז לעבר הסיגריה שהייתה בידה של האישה – מה שגרם להתלקחות האש בפניה, בצאוורה, בביתה החזה שלה ובשיערה.

בשלב זה הנאשם הוביל את המתלוננת אל המקלחת, כיבה את האש ונמלט מהדירה.

הפרקליטות מאשימה את הגבר בעבירות של תקיפת בת זוגו בנסיבות מחמירות, מעשי פזיזות ורשלנות, איומים, הפרת הוראה חוקית והיזק בזדון.

אירוע זה מצטרף לשורת מקרי אלימות במשפחה בתקופה האחרונה. מוקדם יותר השבוע הוגשה הצהרת תובע נגד עמית אלמוג החשוד ברצח בת זוגו ברמת גן. שלשום התרחש במודיעין עילית אירוע נוסף של אלימות במשפחה - גבר שעל פי החשד ניסה לרצוח את אשתו ולשים קץ לחייו.