צעיר כבן 20 נורה למוות אמש (ראשון) באירוע ירי בקריית אתא. פרמדיקים של מד"א שהגיעו לזירה העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים רמב"ם במצב אנוש, שם לאחר זמן קצר נקבע מותו. המשטרה פתחה בחקירה ומבצעת סריקות, לצד איסוף ממצאים בזירה. שעות לפני כן: בן 60 נהרג בקלנסווה מירי.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

אתמול סביב השעה 21:00 התקבל במד"א הדיווח הראשוני על צעיר כבן 20 שאותר עם פציעות ברחוב לילינבלום בקריית אתא. צוותי מד"א שהגיעו למקום פינו אותו לבית החולים כשהוא במצב קריטי, תוך ביצוע פעולות החייאה.

חובש בכיר במד"א חי סוויסה, שהגיע לזירה, סיפר: "כשהגענו למקום ראינו על המדרכה צעיר כבן 20 שוכב מחוסר הכרה עם פציעות בגופו. הוא היה ללא דופק וללא נשימה הענקנו לו טיפול רפואי ופינינו אותו תוך פעולות החייאה לבית חולים שמצבו קריטי".

מפקד מרחב אשר, תנ"צ בני אבליה, קיים הערכת מצב מיוחדת עם כלל גורמי החקירות, המודיעין והמבצעים, כאשר חקירת אירוע הירי בקריית אתא הוטלה על היחידה המיוחדת ללחימה בפשיעה (היל"פ) של המרחב.

קלנסווה: תושב העיר נורה למוות

שעות לפני כן, גבר כבן 59 הגיע במצב אנוש למרכז הרפואי מאיר בכפר סבא, לאחר שנפגע בתקרית ירי בקלנסווה. הוא הובהל לחדר הטראומה בבית החולים, שם עבר פעולות החייאה. לאחר מאמצים ממושכים, נאלצו הרופאים לקבוע את מותו.

עבד ארחים שלבאיה
עבד ארחים שלבאיה

עם תחילת חקירת המשטרה התברר שהנרצח הוא עבד ארחים שלבאיה, תושב העיר קלנסווה. נסיבות האירוע נחקרות.