כבר שבועיים שהוריה של נ' לא מצליחים לישון בלילה, מאז שבתם הגיעה הביתה והודיעה לאמה שיש לה משהו לספר לה. "הייתה לנו ילדה שצוחקת, שאוהבת, שמחה, והיום יש לנו שבר כלי בבית", סיפר אביה. "הם הבינו שאין להן 16, אבל אמרו 'יאללה בסדר בואו נמשיך'", הוסיפה האם.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

האב הסביר תחילה כיצד בתו מצאה את עצמה בפגישה עם הכדורגלנים. "הן הוזמנו למסיבה של יום הולדת שההורים של מי שחגג היו בבית - אין יותר תמים מזה", שחזר. "מה שקרה לאחר מכן היה טרף, היה מתוכנן. רואים לפי ההודעות: 'שלח תמונה לראות איך, בנות כמה? יש לי 3 פצצות', זה לא דבר תמים".

מכבי תל אביב
אוהדי ספורט נוטים לצעוק בגלוי את הסאטבטקסט | צילום: פלאש 90

"אחרי אותה מסיבה התחיל אחד הכדורגלנים עם אחת הנערות והזמין אותה אליו עם חברה שלה", הוסיף האב.  "מלכתחילה הן לא הבינו לאן הן נכנסות, להם (לכדורגלנים א.ד) הייתה מטרה אחת - הם צדו אותן, הם רצו להגיע למטרה לספק את הצרכים שלהם ולא משנה עם מי", טענה האם. "היא אמרה לי 'אמא, הכל קרה כל כך מהר, לא תכננתי לעבור תוך חצי שעה מאחד לשני'. היה שם לחץ חברתי, נתנו להן אלכוהול, היא אמרה לי 'אמא לא הייתה לי את האופציה להגיד 'לא' – נקודה". 

מכבי תל אביב
צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

ההורים התייחסו גם לשאלה שנידונה רבות בימים האחרונים – האם הנערות אמרו אמת כשנשאלו לגבי הגיל שלהן. "אני חושבת שזה הדבר הכי פחות חשוב", אמרה האם. "הילדה שלנו אמרה ששאלו אותה כבר, שם, לא לפני כן. כשמסתכלים על הילדה שלנו רואים ילדה, היא נראית ילדה בת 15".

"בעצם מבינים שאין להן אפילו 16 והם מתעלמים מזה", הוסיפה האם. "מיד אחר כך הם לוקחים אותן למשחק צ'ייסרים. זה היה איזשהו צחקוק כזה של כאילו הסכמה, הם מבינים שאין להן 16, אבל אמרו לעצמם 'יאללה בסדר בואו נמשיך".

"האלכוהול ניתן - כדי להביא אותן לקיים יחסי מין"

ההורים טענו שגם "צחקוק ההסכמה" הפך להתנגדות של ממש. "הייתה סיטואציה שהיא אמרה לו שהיא לא רוצה והם התעלמו והמשיכו. הם נכנסו לטראנס שהם לא יכלו לעצרו את עצמם, הפעילו לחץ", סיפרה האם. "האלכוהול ניתן, כדי להביא אותן לקיים יחסי מין  וגרוע מכך – תחת איבוד שליטה", הוסיף האב.

אתמול נחקרו השחקנים בפעם השנייה, כשהמשטרה צפויה לסיים את החקירה בהקדם ולהעביר את התיק לפרקליטות, שם יוחלט האם להגיש כתב אישום נגד השחקנים. גם היום ההערכה היא שאין תשתית ראייתית מספיקה לבעילה אסורה בהסכמה, אך ייתכן ויוגש כתב אישום על מתן האלכוהול לקטינות.

אילוסטרציה
צילום: RF123, חדשות

"היה הרבה אלכוהול והיה גם משחק מיני בכפייה", אמר האב, "למרות שהן אמרו כמה פעמים 'לא' כפו עליהן להוריד את הבגדים תוך כדי המשחק. אנחנו לא נעצור ולא נוותר ואנחנו נהפוך כל אבן כדי להוציא את האמת הזו ולשים אותה על השולחן כדי שאף אחד לא ייפגע יותר".

"הקול של הבנות לא נשמע, גם שפת הגוף שלהם לא נשמעה שם", סיכמה האם. "הם לא באמת ראו אותן, הם באו לספק את היצר שלהם".

עו"ד ששי גז, פרקליטה של הנערה, מסר: "אותי לימדו שמשפטים עושים בפרקליטות ואחרי זה בבית המשפט, רק שם, ואותי לימדו לחכות – אז אני אחכה. אני מעריך שהצדק ייצא לאור במקרה הזה ובוא נקווה, כמו כולם, ונחכה עד הסוף".