כתב אישום הוגש הבוקר (ראשון) נגד ישראל חיים, תושב ירושלים בן 24, בגין אונס קטינה בת 13 שהכיר באינסטגרם. על פי כתב האישום חיים קבע להיפגש עם הקטינה בגינה ציבורית ברמת השרון, שם השקה אותה באלכוהול ואז אנס אותה. הוא נאשם בעבירות של אינוס ומעשה סדום בקטינה, וכן הספקת משקה משכר לקטין והפרעה לשוטר במילוי תפקידו.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

הוא נעצר לפני כשבועיים, מיד לאחר המקרה. לפי כתב האישום, השניים נפגשו לאחר שהכירו באמצעות האינסטגרם. הקטינה אף שלחה לו תמונה של פניה. הם קבעו להיפגש בגינה ציבורית ברמת השרון בשעות הערב, והוא הגיע לשם עם בקבוק וודקה. השניים שתו, ובזמן שהיו תחת השפעת המשקה אנס אותה הנאשם - ואף תיעד את המעשים.

עוד מציין כתב האישום כי עובר אורח הבחין בקטינה ובנאשם שרועים על הדשא והזעיק את המשטרה. שוטר שהגיע למקום שאל את הנאשם לפשר הקשר שלו עם הקטינה - ובתגובה הנאשם נטל את הטלפונים הניידים שלו ושל הקטינה וברח מהמקום עד שהשוטר עצר אותו.

הנאשם שתק בחקירתו במשטרה, לא שיתף פעולה עם החוקרים ולא מסר את גרסתו. הנערה הועברה לקבלת טיפול בבית החולים ומסרה עדות בפני חוקרי נוער. הפרקליטות ביקשה להאריך את מעצרו עד תום ההליכים נגדו.

עו"ד אבישג כהן שמייצגת מטעם הסניגוריה הציבורית את ישראל חיים מסרה: "מדובר בצעיר ללא עבר פלילי, הוא שיתף פעולה עם החוקרים ומסר גרסה להשתלשלות האירועים. על פניו גרסתו נתמכת בעובדות כתב האישום. אנו ממתינים לקבל את חומר החקירה ולאחר שנלמד אותם נגיב בבית המשפט".‎