איים על החברה שיהרוג אותה אם לא תתחתן איתו: כתב אישום הוגש היום (ראשון) נגד צעיר בן 24, תושב דיר חנא שבצפון הארץ, שנאשם באיומים על חברתו לשעבר ובני משפחתה. החברה התלוננה במשטרה לפני כשבועיים, וסיפרה כי האיומים החלו לאחר שהחליטה לסיים את הקשר בין השניים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

הנאשם החל להטריד אותה ולאיים עליה ועל בני משפחתה. בהודעות ששלח להם כתב: "מי שינסה להתקרב אלייך, אני אשרוף אותו, את שלי". עוד כתב: "תעני, עדיף לך לענות. אם לא תעני אני בא לבית שלכם, אני אהרוס הכל והסוף של אחיך יהיה כזה שיכאב לך".

בהמשך אותו יום נסעה החברה לשעבר ברכבה, והבחינה שהנאשם עוקב אחריה. היא נסעה לבית אחותו של הנאשם כדי לדבר איתה על הנושא – והנאשם הגיע לשם גם כן. הוא דרש את הטלפון הנייד שלה כדי לברר אם היא נמצאת בקשר עם גברים אחרים, ומשסירבה לקח אותו ממנה באלימות – שהופסקה רק לבקשת אחותו של הנאשם. הוא אמר שיחזיר לה את הטלפון רק כשתסכים להמשיך את הקשר איתו, וכשאחיה ניסה להתערב איים עליו שיהרוג גם אותו.

בעקבות האירועים הללו הוציא נגדו בית משפט השלום בקריות צו הרחקה, אך הוא הפר אותו והמשיך באיומים. בעקבות כך הוא נעצר והיום הוגש נגדו כתב אישום לבית משפט השלום בעכו. הוא נאשם בעבירות של  איומים, הפרת צו ושיבוש מהלכי משפט. מעצרו הוארך בהתאם לבקשת המשטרה.