המשטרה פתחה בחקירה בעקבות מסיבה המונית שקיימה אמש (שלישי) סוכנות דוגמנות מוכרת על גג מלון קרלטון בתל אביב, ומארגני האירוע חשודים בהפצת מחלה מסוכנת. לפי דיווחים שהגיעו למשטרה, נכחו באירוע יותר מ-300 משתתפים ובהם הידוענים נטע אלחמיסטר, טיילור מלכוב, בר זומר, אירית רחמים‎ ואיציק זוהר‎.

לעדכונים נוספים ושליחת שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

במסגרת החקירה עיכבה אתמול המשטרה ארבעה אנשים לחקירה, בהם מפיקי האירוע וגורמים הקשורים למלון. מארגן האירוע יובא היום לשימוע בתחנת המשטרה, וההערכה היא שבהמשך היום יוזמנו לבירור גורמים נוספים בהנהלת סוכנות הדוגמנות.

איציק זוהר, ארכיון
נכח באירוע, איציק זוהר | צילום: Yonatan Sindel/Flash90

בהודעת המשטרה על האירוע נמסר: "נפתחה חקירה של אירוע רב-משתתפים שהתקיים בניגוד לנהלים בגג של אחד מבתי המלון במרכז תל אביב. למארגן האירוע מיוחסת עבירה של הפצת מחלה מסוכנת ובנוסף נבחנו היבטי הרישוי של האירוע. מארגן האירוע זומן להיום לשימוע בפני קצין משטרה".

אתמול נפתחה חקירה נוספת על מסיבה בתל אביב, לאחר שהתקבלו תלונות רבות על אירוע במגדלי Yoo שבצפון העיר. תושבי האזור העידו על רעש חזק ופיצוץ זיקוקים, ובעלי הדירה שבה התקיים האירוע זומנו לחקירה. עשרות מוזמנים הגיעו למסיבה המפוארת - חגיגת בר מצווה לאחי בת זוגו של הזמר עומר אדם - בהם עדן בן זקן, ליאור נרקיס, שלישיית מה קשור וגם אדם עצמו.