פרסום ראשון: עו"ד מיכה פטמן צפוי להוביל יחד עם עו"ד עמית חדד את צוות ההגנה של ראש הממשלה נתניהו – כך נודע היום (שלישי) ל-N12. פטמן ייצג בעבר את גלעד שרון ואת שולה זקן עד הפיכתה לעדת מדינה. בתיק 4000 ייצג את מקורבו של ראש הממשלה זאב רובינשטיין שטרם הוחלט אם להעמידו לדין בפרשה. ספק אם עו"ד אשכנזי שייצג יחד עם חדד את נתניהו ימשיך בתפקידו.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

עו"ד פטמן, שליוה מקרוב את תיקי ראשי הממשלה לשעבר אריאל שרון ואהוד אולמרט, ייצג בתיק 400 את סגן יו"ר הבונדס, איש העסקים הישראלי-אמריקני זאב רובינשטיין. בכתב החשדות בתיק 4000 תואר רובינשטיין כצלע להעברת המסרים בין איש העסקים שאול אלוביץ' לבני הזוג נתניהו.

עו
עו"ד מיכה פטמן ושולה זקן | צילום: פלאש 90

עו"ד פטמן טען במסגרת השימוע שנערך לרובינשטיין כי ההתכתבויות בינו לבין אלוביץ' ומנכ"ל וואלה אילן ישועה היו רק בעקבות פניות אליו של אשת ראש הממשלה, שרה נתניהו, ומבלי ששוחח על כך עם ראש הממשלה.

"זאב רובינשטיין העביר מסרים משרה נתניהו, לבקשתה, לוואלה", טען פטמן. "בין המסרים אכן היו פניות שלא לשדר ידיעות 'צהובות' על ילדי בני הזוג נתניהו. כל הפניות היו אך ורק מתוך חברות ועקב רצונה של הגברת נתניהו לקבל סיקור הוגן. כל שימוש שנעשה בשמו של ראש הממשלה בעניינים אלו של סיקור, נעשה על דעת השולח בלבד לשם מתן משנה חשיבות ותוקף לפניה".