דקירת השוטר בראש העין - לעיני המצלמות: גבר חשוד שדקר היום (חמישי) שוטר ברגלו ופצע אותו באורח קל. בתיעוד מזירת האירוע נראה השוטר מגיב בירי, מנטרל את התוקף ופוצע אותו באורח אנוש. כעבור זמן קצר, נקבע מותו של הדוקר. עדים בזירה טענו כי התוקף הוא אדם המעורער בנפשו. המשטרה פתחה בחקירה, ולפי שעה טוענת כי לא מדובר באירוע לאומני‎. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

מבירור ראשוני של האירוע עולה כי השוטר הגיע למקום בעקבות דיווח על אירוע אלימות, ואז הותקף. השוטר ירה בחשוד חמש פעמים והזעיק למקום כוחות מד"א ומשטרה. עוד עולה כי השוטר פונה תחילה בניידת משטרה לתחנה בראש העין - ומשם הועבר לבית החולים‎.

ראש העין: שוטר נדקר ברגלו וירה באדם המעורער בנפשו
זירת האירוע בראש העין | צילום: תיעוד מבצעי מד"א

הדיווח על האירוע התקבל במוקד מד"א בשעה 14:53, ובו סופר על פצוע מירי ברחוב מהרי''ץ בראש העין. חובשים ופרמדיקים של מד"א הוזעקו לזירה והעניקו לשניים טיפול ראשוני במקום. הפצועים פונו לבית החולים בילינסון בפתח תקווה, כשמצבו של התוקף הוגדר בתחילה אנוש, ומצב השוטר, בן 28, קל.

פרמדיק מד"א, שגיא אברמוב, סיפר: "כשהגענו למקום ראינו את הפצוע, גבר כבן 40, שוכב מחוסר הכרה עם פציעות בגופו. ביצענו בדיקות רפואיות ראשוניות בשטח, הכנסנו אותו במהירות לניידת טיפול נמרץ ופינינו אותו תוך כדי פעולות החייאה לבית החולים. אנשים שהיו בזירה הובילו אותנו לפצוע נוסף, גבר בן 28 שהיה בהכרה מלאה ופונה לבית החולים במצב קל".