ראש עיריית פתח תקווה רמי גרינברג הצליח לתפוס אמש (ראשון) "על חם" ברחובות עירו שליח על קטנוע בזמן שביצע לכאורה עסקת סמים. גרינברג התלווה לסיורי השיטור העירוני, שהוקם כדי לוודא שאכיפת הנחיות משרד הבריאות מתבצעת. במהלך הסריקות הבחין גרינברג, שמשמש גם כיו"ר הוועדה למלחמה בסמים ובאלימות בעירו, ברוכב קטנוע שעורר את חשדו לאחר שנצפה מעביר חבילה לאדם אחר.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

גרינברג שזיהה את האירוע עיכב את שני החשודים עד להגעת כוחות המשטרה והבילוש. במהלך האירוע שגם תועד ע"י ראש העיר, ניסו לכאורה החשודים להעלים ראיות ולהשמיד את הסמים שהיו ברשותם. יש לציין כי במהלך הסריקות במקום נמצאה כמות גדולה של סמים.

ראש עיריית פתח תקוה רמי גרינברג
ראש עיריית פתח תקוה רמי גרינברג | צילום: עיריית פתח תקוה

"מצער שדווקא בעת משבר, רוויה במצוקות, יש מי שפועלים בשביל בצע כסף להעמיק את הקשיים והבעיות שחווים אזרחי ישראל", מסר ראש העיר רמי גרינברג. "מעבר לסכנות הבריאותיות הטמונות בשימוש בסמים ומעבר לעובדה כי השימוש בהם הוא עבירה על החוק, מדובר בעול כספי גדול שלעיתים עלול לבוא על חשבון קניית מוצרי מזון או מוצרים נצרכים אחרים".

"אני קורא לציבור להימנע דווקא בעת הזו, מהסתבכויות שכאלו ולהיות שקולים במעשיהם, לרבות בהתנהלות הכספית שהינה קריטית עכשיו. עיריית פתח תקוה נמצאת לצד התושבים ופועלת כדי לסייע ככל שניתן בכל עניין בתוך המשבר. השימוש בסמים אינו פתרון להתמודדות עם המצב ודלתנו פתוחה בפני כל תושב אשר זקוק לסיוע", הוסיף גרינברג.