מאנדפרו אלאזה, החשוד ברצח אשתו בערב העצמאות בחולון, הגיע היום (חמישי) בליווי כוחות משטרה רבים כדי לשחזר כיצד דקר אותה למוות בדירתם המשותפת. בשעה שיצא מהמקום והסתיר את פניו נצעק לו: "למה רצחת אותה? חשבת שהיא בוגדת בך?", אחד השכנים אף קרא לעברו "יא אפס". בן ה-37 הודה אתמול באשמה בפני חוקרי המשטרה. הלווייתה של הנרצחת צפויה להתקיים היום בצוהריים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

בליל האירוע, סמוך לשעה 19:00 התקבל דיווח במד"א על אישה מחוסרת הכרה שנמצאה בדירה בחולון. חובשים ופרמדיקים שהוזעקו איתרו את האישה ללא סימני חיים - וקבעו את מותה במקום. עדים שנכחו בזירה העידו ששמעו צעקות מדירתם של בני הזוג, וכי האישה ניסתה להימלט אל חדר המדרגות הסמוך - שם לדבריהם הצליח החשוד לתפוס אותה - ודקר אותה למוות.

פרטי החשוד: אלאזה מאנדפרו בן 37
החשוד ברצח, מאנדפרו אלאזה

אלאזה נעצר בתום מצוד שארך כמה שעות, לאחר שתמונתו הופצה ואזרחים דיווחו כי ראו אותו. קרובת משפחתו סיפרה אתמול ל-N12 על רצף האירועים שקדם לרצח, וטענה כי לאחר ששוחרר מריצוי עונש קודם בכלא בגין אלימות נגד זוגתו, החליטו בני הזוג להשכין שלום בית ושבו להתגורר יחד. "אחרי ששוחרר הם החליטו לסיים את הריב ביניהם", אמרה.

העימות עם החשוד ברצח אשתו בזירת השחזור
העימות עם החשוד ברצח אשתו בזירת השחזור

על כך הוסיפה קרובת המשפחה והתייחסה למנוחה: "אני לא יודעת כלום על מה שקרה. אין לי מילים, היא ילדה טובה, כל המשפחה שלנו אוהבים אותה". לצד זאת, אחד השכנים סיפר על שיחה עם החשוד שקדמה לאירוע: "הוא אמר לי שאשתו בוגדת בו. כששאלתי אותו אם הוא ראה זאת בעיניים שלו, הוא אמר שהוא לא צריך לראות, שהוא מרגיש את זה".