אחרי שאתמול נחשף כי על פי החשד שניים משחקני מכבי ת"א מעורבים בפרשת מין עם קטינות, משטרת ישראל החליטה היום (חמישי) לפתוח בחקירה פלילית. בספורט 5 פורסמו היום צילומים של תעודות הזהות המזויפות שבהן לטענתן השתמשו הנערות. הפרסום מגיע לאחר שמוקדם יותר פורסם כי במטה הארצי במשטרה בודקים אם קיימת תשתית ראייתית מספיקה בשביל לפתוח בחקירה פלילית. היום ערכה הקבוצה אימון, בו השתתפו גם שני השחקנים החשודים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

גורמים במשטרה אומרים כי החקירה הוטלה על ימ"ר מרכז, שחוקריה הזדרזו להוציא צו איסור פרסום גורף על כל פרטי החקירה, עוד לפני שזימנו את המעורבים וגבו מהם עדויות. גם שתי הקטינות וגם הכדורגלנים עדיין לא זומנו לחקירה.

בתגובה לפרסום, עורך הדין עדי כרמלי המייצג את השחקנים בפרשה, מסר: "נדרוש חקירה מהירה שתוציא את האמת לאור ותאפשר לשחקנים לחזור לחיים הנורמליים שלהם".

עורך הדין עדי כרמלי
עורך הדין עדי כרמלי

היום חברים של הכדורגלנים טענו כי הקטינות הונו את שני הכדורגלנים ואמרו להם שהן בנות 18. עוד הם טענו כי הבנות צילמו בסתר את הנעשה והפיצו את זה לאחר מכן. "השחקנים הם אלה שרומו", מסרו חבריהם.

אימון מכבי תל אביב‎ (צילום: N12)
אימון מכבי תל אביב, היום | צילום: N12

הכדורגלנים עצמם טרם הגיבו לדברים, אך חברים שלהם סיפרו שהם הולכו שולל על ידי הבנות. "יש לשחקנים הודעה של הבנות שבה הן כותבות שהן בנות 18", סיפרו. "הן הגיעו לדירה, צילמו בסתר את השחקנים, ואחר כך גם הפיצו את התמונות ואת הפרטים על המפגש לחברים שלהם. לא מגיע לבנות האלה להיפגע, אבל השחקנים הם אלה שרומו".

לפי הדיווח, שפורסם לראשונה בחדשות 13, שתי קטינות מתחת לגיל 16 נפגשו עם הכדורגלנים במסיבה וממנה המשיכו הארבעה לבית שבו התבצעו לכאורה יחסי המין. תלמידות התיכון מתגוררות בדרום הארץ, ונמצאות מתחת לגיל שמוגדר כגיל ההסכמה.