דווקא ביום העצמאות: הבוקר (רביעי) התקבל דיווח במשטרת ישראל על אירוע חמור של ניסיון הצתה וגרימת נזק למבנה מס הכנסה בחולון. עם קבלת הדיווח הגיעו כוחות משטרת מרחב איילון וגורמי הצלה למקום ופתחו בחקירה. מתמונות שהגיעו ל-N12 ניתן לראות כי על המבנה רוססה הכתובת "דם עצמאי לא הפקר" על שני קירות המבנה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

בהודעה שהופצה בקרב עובדי מס הכנסה נכתב: "במהלך הלילה נזרקו שני בקבוקי תבערה לעבר משרד פקיד שומה חולון ורוססו גרפיטי 'דם עצמאי לא הפקר'. אחד הבקבוקים חדר לקומה הראשונה וגרם נזק למספר משרדים, האש כובתה ע"י מערכת הספרינקלרים בקומה הראשונה".

הכתובות שרוססו על המבנה מס הכנסה בחולון
הכתובות שרוססו על המבנה מס הכנסה בחולון

תגובת רשות המסים לאירוע: "נסיון הפגיעה הלילה במשרדי רשות המסים בחולון, משרדים של רשות הנמנית על מוסדות המדינה, ויעודה המרכזי גיוס המשאבים המממנים את השירותים שלה לאזרחיה, הוא מעשה נפשע כשלעצמו ועיתויו, בערב יום העצמאות ה-72 למדינה, אף מוסיף לחומרתו. יש להיצר במיוחד על המעשה גם על רקע המאמצים הכבירים שמשקיעים עובדי רשות המסים העושים לילות כימים, מאז החל המשבר, לסייע ולהקל על העסקים תוך דגש על ציבור העצמאים. רשות המסים תפעל בנחישות יחד עם משטרת ישראל לחשוף ולמנוע כל ניסיון לפגיעה נוספת במשרדיה".

עו"ד רועי כהן' נשיא להב לשכת ארגוני העצמאים בישראל: "אני מגנה בתוקף את מקרה ההצתה של משרדי הממשלה בחולון וכל מעשה פלילי שיש בו לפגוע ברכוש ובמוסדות השלטון וכולי תקווה שאינו קשור למחאה הלגיטימית והצודקת שאנו העצמאים מנהלים מזה חודשיים ומחר נמשיך בה בהפגנה חוקית בשעה 19:00 בערב בככר רבין, אני שב ומתריע ללא קשר ותוך גינוי כל פעילות פלילית כי המצב בשטח הוא הרגשה שממשלת ישראל הפקירה את העצמאים לגורלם וזה חייב להשתנות בהקדם, מחר נדרוש בכלים החוקיים שהדמוקרטיה מעניקה לנו שיויון זכויות ולא נעצור עד שזה יושג למען החברה בישראל".