רואן אל-כתנאני, האישה ההרה מרהט שהובהלה ביום שישי האחרון לבית החולים במצב אנוש ועם חבלת ראש קשה - מתה הלילה (ראשון) בבית החולים. בעלה, בן 32, שנעצר ע"י המשטרה לאחר האירוע, חשוד בהמתה בקלות דעת. מעצרו הוארך בשלושה ימים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

מהמשטרה נמסר כי החשוד צפוי לבוא הבוקר בפני בית משפט השלום בבאר שבע לדיון בהארכת מעצרו. חשד נוסף שעומד נגדו הוא שיבוש הליכי חקירה. 

רואן ואביה (צילום: באדיבות המשפחה)
רואן אל-כתנאני. מתה הלילה | צילום: באדיבות המשפחה

כוח משטרה שהגיע לזירה ביום שישי זימן מעבדה ניידת של חטיבת הזיהוי הפלילי שהחלה באיסוף ממצאי זירה. מספר בני משפחה עוכבו לחקירה בעקבות האירוע, בהם, כאמור, בעלה של אל-כתנאני, שנעצר לאחר מכן והובא בפני שופט כחשוד במעשה. 

"הוא התקשר לאימא שלה ואמר: 'הבת שלך נפלה במקלחת ויוצא לה דימום מהראש'", סיפר אביה, שחאדה.  "התקשרנו אליו שוב והוא לא ענה. אימא שלו ענתה, מאוד כאב לה, היא אמרה ישר: 'אתה הרגת אותה'".

האב מספר שבין בני הזוג היו ויכוחים אבל לא כאלה שהגיעו לאלימות פיזית: "זה נגמר הפעם בצורה פיזית והכי גרועה שיכולה להיות. אם הייתי יודע על מקרים כאלה שהיו ביניהם לא הייתי מאפשר לה להישאר איתו".

"מדובר בצעיר ללא עבר פלילי", מסר עו"ד מסלם אריאתה, פרקליטו של החשוד מטעם הסנגוריה הציבורית. "הוא מכחיש את החשדות ומשתף פעולה עם החוקרים".