כתב אישום הוגש הבוקר (רביעי) נגד יעקב בן לולו, גבר בן 63 מתל אביב המואשם כי בין היתר סיפק סמים מסוכנים לנערות, עידד אותן לשתות אלכוהול וביצע בחלקן מעשים מגונים. הגבר נעצר לפני כחודש עם חלק מהקטינות ברכבו ועם כ-20 גרם קנאביס.

לעדכונים נוספים ושליחת שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

על פי כתב האישום, בן לולו נהג לבקר במועדון קהילתי בתל אביב המיועד לבני נוער לאחר שעות הלימודים, בתירוץ של עזרה בעבודות תחזוקה. במסגרת ביקוריו במועדון, הנאשם הכיר 12 נערות בגילאי 14-17 ובגירה בת 18, רקם איתן יחסים ידידותיים ואז הזמין אותן להגיע למקום מגוריו כדי לבלות איתו ולצרוך קנאביס. בן לולו סיפק לקטינות את הסמים במשך חודשים ואף הדריך אותן כיצד יש להשתמש בהם.

בנוסף, מואשם בן לולו כי בחלק מהמקרים שנפגש עם הנערות, ביצע מעשים מגונים בשתיים מהן כשנגע בישבניהן ללא הסכמה. הגבר מואשם עוד כי סחט באיומים את אחת הקטינות, לאחר שלא השיבה לו מכשיר טלפון נייד שרכש עבורה. הנאשם שלח לה מסרונים מאיימים ולאחר מכן שלח נערות אחרות להשיב ממנה את המכשיר בכוח.

לפני כחודש הבחין שוטר ברכב שנוסע בפרעות בתל אביב, עצר אותו לבדיקה וגילה בתוכו את בן לולו כשבמושב האחורי שלוש מהקטינות. במהלך חיפוש שגרתי ברכב נתפסו 18 גרם של סמים מסוג קנאביס אליהם הכחיש בן לולו כל קשר. בנוסף, גם הנערות וגם הנאשם הכחישו שהם מכירים זה את זה ואלו רק תפסו איתו טרמפ.

בן לולו מואשם גם בשיבוש מהלכי משפט והדחה בחקירה. לאחר עדות אותן נערות במשטרה בעניין תיק החקירה, הוא יצר עמן קשר וניסה לברר מה נשאלו בעדותן. באחת השיחות הוא שלח הודעות מאיימות לאחת הקטינות במטרה להניא אותה מלהעיד במשטרה וכתב לה: "שוטרת, הסוף שלך קרב אוטוטו".