15 דקירות באמצעות שלושה סכינים: כתב אישום חמור הוגש היום נגד צעיר מלוד בגין ניסיון רצח בת זוגו לשעבר - לעיני עוברים ושבים. הצעיר, אור סאלי כהן בן ה-25 מלוד, דקר את בת זוגו - שניצלה לאחר שפועלים שהיו במקום החלו להכות את כהן. על פי כתב האישום, הרקע לניסיון הרצח היה מערכת יחסים רומנטית חדשה של האישה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

האירוע התרחש לפני כשבועיים, ב-18 במרץ, והבוקר (רביעי) הגישה פרקליטות מחוז מרכז (פלילי) לבית המשפט המחוזי בלוד את כתב האישום. מהחקירה עולה כי כהן תקף את בת הזוג לשעבר בביתו ולאחר שנמלטה הוא המשיך לדקור אותה באור יום.

מכתב האישום, שהגישה עו"ד נעמה תור זאבי, עולה כי הכתובת הייתה על הקיר - וכהן שלח איומים לבת הזוג לשעבר. "את תקבלי את שלך כמו בומרנג זה יגיע אלייך. את יכולה רק להתעלם אבל לא להתחמק", כתב לה כהן בהודעה באינסטגרם כחודש לפני התקיפה. "עכשיו נשאר לך רק לחכות, אלמנט ההפתעה, אחח כמה שאני אוהב אותו" כתב בהודעה נוספת. "הכול יהיה מכוער, יפה זה כבר לא יכול להיות".

בנוסף להודעות המצמררות, כהן לא בחל להשתמש באלימות פיזית כלפי המתלוננת וכמה שבועות לפני ניסיון הרצח דחף אותה והפיל אותה על הרצפה.

גבר באזיקים - אילוסטרציה
גבר באזיקים - אילוסטרציה | צילום: BortN66, ShutterStock

לילה לפני האירוע, האישה נשארה לישון אצל הנאשם וסביב השעה 12:00 בצהריים הוא החל לתקוף אותה עד זוב דם. העובד הסיעודי של סבתו אשר שהה בחדר הסמוך שמע את המאבק ופתח את הדלת. האישה ניצלה את ההזדמנות ונמלטה מהחדר בזמן שהנאשם רודף אחריה. המטפל ניסה להפריד בין השניים וכהן בתגובה שבר על ראשו כלי זכוכית.

בכתב האישום מפורט כי בשלב זה ניגש הנאשם למטבח ולקח שלושה סכינים. האישה ניסתה לברוח אך כהן השיג אותה והחל לדקור אותה פעמים רבות. פועלים שעבדו בשיפוצים סמוך לבניין המגורים שמעו את הזעקות, רצו אל בית הנאשם וניסו להפסיק את התקיפה, בעטו והכו את כהן עד ששמט את הסכינים.

לאחר שהצליחו הפועלים להוציא את המתלוננת מהבית יצא כהן בעקבותיהם, הסתער על המתלוננת בסכינים ודקר אותה בראשה לעיני אנשים שהתקהלו במקום. הוא פסק ממעשיו רק לאחר שהפועלים היכו אותו.

כהן דקר את המתלוננת יותר מ-15 פעמים בפלג גופה העליון. היא הורדמה, הונשמה ונותחה פעמיים כדי לטפל בפצעי הדקירה הרבים והעמוקים. הפרקליטות ביקשה היום גם להאריך את מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים.