לאחר ששני הכדורגלנים ממכבי תל אביב הוצאו לחופשה זמנית, המשטרה החלה היום (ראשון) בגביית עדויות מהנערות המעורבות בפרשה. השחקנים הגיעו כבר הערב לתחנת המשטרה, והחלה חקירתם באזהרה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

המשטרה פתחה בשבוע שעבר בחקירה נגד שני הכדורגלנים, בחשד שקיימו יחסי מין עם שתי נערות בנות 15. במהלך היום הגיעה אחת הנערות היום לתחנת המשטרה, ונתנה את עדותה. הנערה השנייה הייתה אמורה לגשת היום גם היא ולמסור את עדותה, אך לא הייתה מסוגלת לכך וסוכם איתה שתגיע בזמנה, בימים הקרובים.

עם תום גביית העדויות, החלה הערב חקירת שני השחקנים באזהרה, כאשר החשד נגדם הוא על עבירה של בעילה אסורה בהסכמה: קיום יחסי מין עם נערה בגילי 16-14, שדינה חמש שנות מאסר.

השחקנים החשודים - הוצאו לחופשה

אמש הודיע מועדון הכדורגל מכבי תל אביב כי שני השחקנים החשודים ייצאו לחופשה זמנית. בהודעה גינה המועדון בחריפות את המעשים המיוחסים לחשודים ואמרו בין היתר כי ימתינו עד להתבהרות הפרטים הנוגעים לתיק החקירה. "הטענות במקרה זה הן חמורות ובעלות השלכות לכל הנוגעים בדבר", נכתב בהודעת המועדון. "עם כל הקושי שבדבר, אנו סבורים כי בשלב זה חשוב להמתין בסבלנות ולאפשר להליכים להגיע לכדי מיצוי באין מפריע".

אל היחידה המרכזית שמתמחה בפשעים חמורים - היא זו שתחקור את הפרשה. בשל העובדה שאין תלונה רשמית, ינסו בשלב הראשון החוקרים להגיע לשתי הקטינות ולגבות מהן עדות על מה שהתרחש. רק לאחר שיהיו בידיהם העדויות - יוזמנו שני שחקני מכבי ת"א, כנראה בתחילת השבוע הבא, לחקירה באזהרה בחשד לבעילה אסורה בהסכמה.