הפרקליטות חזרה בה אתמול (שלישי) מכתב אישום שהוגש נגד בכיר בתעשייה ביטחונית שהואשם בהחזקת חומר פדופילי. כתב האישום נגד הבכיר הוגש לאחר שבמחשבו נמצאו מאות תמונות וסרטונים פדופיליים. בחקירתו במשטרה, טען כי הוא צורך פורנוגרפיה, וסיפר שבמהלך הורדת החומרים ירדו למחשב גם חומרים פדופיליים - אולם הוא טען שמחק את כולם ממחשבו. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

חרף ההכחשה, הוגש נגד הבכיר כתב אישום חמור ובמהלך משפטו פרקליטו עו"ד אסף דוק פנה לחברה המתמחה בשחזור חומרי מחשב. הם, הציגו לפרקליטות נתונים המוכיחים כי גרסתו של הנאשם הינה אמת. בעקבות ההוכחות שהציג עורך הדין, ולמרות הגשת כתב האישום - הודיעה הפרקליטות שהיא חוזרת בה.

"מעל 3 שנים ההליך נמשך", סיפר הבכיר בתעשייה ביטחונית לאחר זיכויו. "בתקופה זו הייתי בחוסר וודאות, נדודי שינה, וחרדות. ומעל לכול - הבושה בהאשמה לא נכונה. שמח שהצדק יצא לאור".

עורך הדין אסף דוק
עורך הדין אסף צוק

"האמת לה טען מרשי לאורך כל הדרך התגלתה אט אט גם לעיני הפרקליטות שהסכימה בהגינותה לחזור בה מכתב האישום ולנקות את שמו מהעבירות החמורות שיוחסו לו", אמר עורך דינו אסף דוק. "הזיכוי אמנם לא צפוי לתקן את עינוי הדין העצום שנגרם לו, אך הוא מהווה צעד ראשון וחשוב בטיהור שמו והגשמת הצדק עבורו.

מהפרקליטות נמסר בתגובה: "לאחר שבחנו את טענות הסנגור הגענו למסקנה כי נדרשות פעולות חקירה משמעותיות נוספות על מנת לברר עד תום את אשמת הנאשם. לאור העיתוי, לאור העובדה שהעבירות ככל הידוע לנו הן משנת 2013, החקירה משנת 2017, והנאשם לא עבר עבירות נוספות מאז - סברנו שנכון לחזור מכתב האישום".