ראש הממשלה בנימין נתניהו כתב הבוקר (שני) בחשבון הטוויטר שלו כי הוא הגיש תלונה במשטרה בגין איומים עליו ועל משפחתו. התלונה הזו מצטרפת לתלונה אחרת שהגיש ראש הממשלה לאחרונה בנסיבות דומות. נתניהו העלה צילום מסך ובו נכתב עליו ועל משפחתו: "לעלות על המעון ברחוב בלפור - לכבד את הרביעייה בעריפת ראש שאחריה גופותיהם יתלו מהמרפסת". 

לעדכונים נוספים ושליחת שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות  

"לפני מספר ימים הגשתי תלונה למשטרה על שורה של איומים לרצוח אותי ואת בני משפחתי", כתב נתניהו. "היום, לצערי, נאלצתי להגיש תלונה נוספת נגד אדם שפל שפירט כיצד הוא מתכוון לרצוח אותי ואת משפחתי". לצד דבריו העלה תמונת מסך ובה ציטוט לפיו יש "לתפוס את ביוב, החזירע ושני הגורים - כן, גם את ההוא משעשועון הטריוויה", כשהכוונה היא לראש הממשלה, רעייתו ובניהם, "להוביל אותם במצעד קלון לכיכר ציון ולכבד את הרביעייה בעריפת ראש עסיסית שאחריה גופותיהם יתלו מהמרפסת".  

נתניהו הגיב לדברים וכתב: "מתי התקשורת והשמאל, שלא מפסיקים לרגע לנסות להפיל ראש ממשלה מהימין, יגנו סוף סוף את ההסתה הפרועה והבלתי פוסקת נגדי ונגד משפחתי?".  

"ההסתה בשמאל הקיצוני חצתה קווים אדומים"

לפני כחודש הגיש ראש הממשלה נתניהו תלונה דומה במשטרה, בגין איומים עליו ועל משפחתו. בתלונה שהגיש טען נתניהו כי פעיל השמאל חיים שדמי איים לפגוע בבנו יאיר וקרא קריאות הסתה לרצח נגד בנו יאיר. 

התלונה הוגשה לאחר ששדמי תועד מפגין מול בית ראש הממשלה בירושלים ולפי נתניהו, איים לפגוע בבנו יאיר וקרא להשליך בקבוק תבערה על מעון ראש הממשלה. בתיעוד מהאירוע נראה שדמי אומר: "אנחנו יודעים למה אתה צריך מאבטחים. יום אחד תהיה בלי מאבטחים ואין לדעת".

נתניהו הגיב לאירוע ואמר כי "ההסתה בשמאל הקיצוני חצתה קווים אדומים. מדובר באיומים ממשיים על חייו של בני. אסור להתעלם מאיומים אלה". הוא הוסיף: "הגשתי כעת תלונה למשטרת ישראל בגין הסתה בוטה לאלימות נגדי ונגד בני יאיר".