רופאו האישי של ראש הממשלה נשלח לשכנע את העובדת במעון לא לדבר: כל אחת ואחד מהעובדים במעון ראש הממשלה שעברו התעמרות מצדה של הגברת נתניהו, כך לטענתם, מתאר את אותה השתלשלות עניינים: אירוע קשה של התפרצות לכאורה שלה, החלטה של העובד לעזוב, דליפת הסיפור לתקשורת - ואז לחץ מאסיבי של מקורבי ראש הממשלה המפצירים בעובד לשתוק.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

אתמול חשפנו במהדורה המרכזית תביעה חדשה נגד רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו, מצד עובדת בשם ס' - עובדת שכתבתנו דנה ויס חשפה את טענותיה כלפי הגברת נתניהו על יחס מזלזל ומשפיל כבר לפני חודשיים. 

הערב דיווחנו שלעובדת הזו נשלח רופאו האישי של ראש הממשלה וחברם של בני הזוג נתניהו,  ד"ר צבי ברקוביץ', רק כדי לשכנע אותה לא לדבר נגד הגברת נתניהו.

כך נשמעה השיחה בין ד"ר ברקוביץ' ל-ס': 

ס': "השפילו אותי גם בשבוע האחרון, היא זרקה אותי למטה בבוטק'ה. לנקות..."

ד"ר ברקוביץ': "אני מצטער לשמוע, אני מצטער לשמוע את זה" 

ס': "הלכתי לנקות בוטק'ה, בוטק'ה, בשביל לסיים את החודש. בכיתי, אפילו לשתות לא נתנו לי, הייתי בחוץ בקור, עם המעיל" 

ד"ר ברקוביץ': "את יודעת שראש הממשלה לא מעורב בכל הדברים האלה, הוא גם לא יודע"

ס': "הוא בן אדם מדהים, מדהים, מדהים, אין לי כלום".

ד"ר ברקוביץ': "אבל את יודעת שאם פוגעים באשתו אז פוגעים גם בו בעצם. את יודעת את זה וזה מה שרוצים כולם לפגוע בו ולא באשתו".

"פשוט לא לפגוע בגברת. לא כדאי לפגוע, כי אם פוגעים בגברת פוגעים בבעל שלה, ואני מתנצל בשם שלה אם זה מה שהוא עשה ואני מבטיח לך לא יקרה שום דבר בהמשך". 

מעון רה
תביעה חדשה של עובדת במעון ראש הממשלה נגד רעייתו | צילום: חדשות 2

ס': "מה לעשות דוקטור?"

ד"ר ברקוביץ': "לא לדבר אם את צריכה כמו שאני לא עושה, אני לא מדבר עם אף אחד אף פעם. יכולים להתקשר אליי 50 עיתונאים, אני לא מדבר. אין לי מה להגיד, זהו. זה מה שאני אומר לכולם. את יודעת כמה פעמים מתקשרים אליי?" 

ס': "אז מה מציעים לי איזו עבודה או משהו? מה הם מציעים לי?" 

ד"ר ברקוביץ': "מהמשרד? לא יודע, אני יכול לדבר. אני ברומניה אני חוזר בעוד יומיים ואני אוכל לדבר". 

"היא הייתה בטרנס, התגלגלה על הרצפה וצרחה כמו מטורפת" 

אמש דיווחנו כי ס' תובעת את שרה נתניהו ומשרד ראש הממשלה. היא העמידה את תביעתה על 650 אלף שקלים. ס', בת 54, עלתה לפני שנים מצרפת ומנהלת יומן מפורט על חייה. ביומן שיצורף לתביעתה מתארת ס' שורה ארוכה של מקרים שבהם התעמרה בה לטענתה אשת ראש הממשלה. 

"מרשתי חוששת מאוד ונמצאת בחרדות מאז שהסתיימו יחסי העבודה", אומר עו"ד אופיר שמשון, פרקליטה של ס', "בגלל האופן שבו הסתיימו יחסי העבודה ובגלל סביבת העבודה היא סובלת מהפרעת דחק פוסט-טראומטית. היא חוששת לא רק מנקמה אלא גם מפגיעה בשמה הטוב ולכן היא בוחרת לשמור על עילום שם".