יממה לאחר הטרגדיה בפתח תקווה, ביתו של החשוד ברצח זוגתו סיפרה לחדשות 12 שלא הכירה את בת הזוג של אביו. "לא הכרתי אותה, אנחנו לא יודעים הרבה על המקרה", סיפרה. "אנחנו מנסים לקבל עכשיו עוד פרטים - מאוד קשה לנו עכשיו" .

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"אבא שלי מאוד אהב חברה, היה איש של אנשים", המשיכה וסיפרה על אביה. "אני זוכרת אותו תמיד מוקף בחברים, אבא אהב את החיים, חיי בהרמוניה ושקט עם כולם, הוא היה איש תרבותי  - אמן ופסל נודע, כולם הכירו אותו בקהילת העולים מבוכרה".  

חברתם של בני הזוג סלאבה מבשק ו-ילנה יצחקייב סיפרה על ההלם בקרב החברים על הטרגדיה. "הם חיו חיים טובים ומאושרים", אמרה. "דיברתי איתו שלשום – אני פשוט בהלם". ז'אנה כהן, חברה של בני הזוג וחברת מועצת עיריית אור יהודה סיפרה שלא היה כל סימן שיכול היה להעיד על מה שהתרחש. "אין לי מושג איך זה קרה", אמרה. "הם היו מאושרים והיו מגיעים ביחד לכל אירוע, היא הייתה מאושרת והוא היה מאושר פי 1000".

 

ז'אנה כהן, חברה של הזוג בפתח תקווה
ז'אנה כהן, חברה של הזוג בפתח תקווה

"הוא כל הזמן הזמין אנשים לבית והיה מאוד חיובי", המשיכה כהן. "כל החברים לא מעכלים שהוא היה יכול לעשות דבר כזה, הכרנו אותה כאישה מאוד טובה".

הבוקר פורסמו שמותיהם של בני הזוג וכי מי שמצא את גופותיהם, היה בנה של ילנה. על פי החשד, מבשק, שהחזיק אקדח ברישיון, ירה כמה פעמים בזוגתו במהלך ויכוח שהתלהט ולאחר מכן שם קץ לחייו.

על פי החשד, הריב בין השניים החל בעקבות בקשה של ילנה לסיים את הזוגיות בת השנתיים של הזוג.

יור נעמת, חגית פאר, מסרה היום בתגובה לרצח אתמול: "הגיע הזמן שהח"כים והשרים יעסקו בחסינות לנשים בישראל - חסינות מאלימות במשפחה. תקציבים לבחירות יש בשפע אך תקציב לטיפול באלימות כלפי נשים טרם נמצא".