הערב (שני) פורסם בתוכנית חיסכון כי בין הפרקליטות לדוגמנית בר רפאלי מתגבשת עסקה לפיה, רפאלי לא תרצה מאסר בפועל. עוד עולה כי הטיוטה של העסקה כבר נכתבה והיא אמורה להיחתם בימים הקרובים. בעבר דווח שאמה, ציפי רפאלי, תרצה מספר חודשי מאסר עד שנה וחצי.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

במסגרת ההסדרים צפויה המשפחה לשלם סכום ענק למדינה, חלקו כקנס – בין 10 ל-15 מיליון שקלים. עד כה שולמו 8 מיליון שקלים מתוך הסכום, שברובו מהווה שומה שנקבעה על הכנסותיה של רפאלי בישראל.

לפני כחודש פורסם כי במסגרת המגעים שמתנהלים בין משפחת רפאלי לפרקליטות ואותם מובילה המשפחה, נודע לחדשות כי אחת ההצעות שהועלו הייתה כי בר תשלם קנס ענק שיסגור את שני ההליכים – האזרחי והפלילי – קנס שעומד על סך של 15 מיליון שקלים. כעת מתברר ששמונה מיליון שקלים מתוך הסכום כבר שולמו.

זה התרחש במקביל למגעים שפורסמו קודם בתחילת ינואר בחדשות 13, ולפיהם בר תרצה עונש של עבודות שירות ואמה תישלח לכלא. כאמור, מי שמובילה את המהלך היא משפחת רפאלי שחוששת שבר תישלח למאסר, וההעדפה היא לשים את האיום הזה מאחוריהם.

עוד קודם לכן, פורסם בחדשות 12 כי הנשים למשפחת רפאלי נמצאות במגעים מתקדמים לעסקת טיעון, שבה תקבל על עצמה האמא את האחריות למעשים המיוחסים לביתה, ובתוך כך תרצה עונש מאסר של שנה וחצי, בעוד בתה תישלח לעבודות שירות למען הקהילה.

כל זה קורה זמן קצר אחרי שבית המשפט דחה את הערעור של בר רפאלי בעניין והורה לה לשלם קנס של 8 מיליון שקלים. למרות זאת, בפרקליטות יש מי שסבור כי אין להסתפק במתן עבודות שירות לדוגמנית, ויש להתעקש שהיא תרצה גם תקופת מאסר.