כתב אישום הוגש היום (שלישי) נגד נהג שגנב רכב ובזמן שניסה להימלט מהמשטרה התנגש במספר רכבים וגרם לפציעתם של 3 שוטרים באורח קל. על פי פרטי כתב האישום, הנהג, סעיד אלנבארי גם צרך אלכוהול – בניגוד לצו פיקוח שהוטל עליו בעקבות עבירות מין.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

כתב האישום מתאר כיצד תחילה אלנבארי גנב רכב בו הייתה נהגת בחניית בית החולים קפלן ברחובות. "הוא פתח את דלת הנוסע, נכנס לרכב ואמר: 'סעי או שאני הורג אותך". בהמשך, כך על פי כתב האישום אף הכה אותה וביצע תנועות מאיימות כלפיה. כשהגיעו לצומת הכניסה לעיר, הצליחה הנהגת להימלט מהרכב. בשלב הזה עבר אלנבארי למושב הנהג והחל לנסוע לכיוון צפון.

הנהגת הודיעה למשטרה על התקרית שמצידה הציבה מספר שוטרים בצומת לוד מרכז. כשהבחין אלנבארי באחד השוטרים, החל בנסיעה וסטה לצד הדרך, כשהוא גורם לאחד השוטרים לקפוץ לצד על מנת שלא להיפגע.

לאחר מכן, כך על פי האישום, המשיך הנאשם בנסיעה פרועה ובמהירות מופרזת ופגע ברכב שעמד בפקק, פגע בשוטר נוסף, המשיך בנסיעה ופגע בשוטרת נוספת שעמדה בסמוך. 3 מכוניות נוספות נפגעו גם כן. בעקבות התקרית, שלושה שוטרים נפגעו וסבלו משברים באגן וברגליים.

אלנבארי הואשם בשוד, סיכון חיי אדם בנתיב תחבורה, הפרעה לשוטר בשעת מילוי תפקידו, חבלה חמורה בנסיבות מחמירות, הפרת צו פיקוח ונהיגה בשכרות.

"נסיבות האירוע מלמדות על מסוכנתו הרבה של המשיב, אשר נכנס לרכבה של המתלוננת ודרש ממנה באיומים להבריח אותו מהמקום, ולאחר שנמלטה מהרכב המשיך בנסיעה פרועה, התעלם ממחסום משטרתי ופגע בשני שוטרים אשר עמדו במחסום וגרם להם ולאדם נוסף שברים בגופם", כתב עו"ד שגיא שגב בבקשת המעצר. "צפייה בסרטון האירוע מלמדת כי אך בנס לא קופחו חיי אדם עקב התנהגותו שלוחת הרסן של המשיב".