דוד ברוקנר הוא כוכב ילדים חרדי די מצליח המוכר יותר לכולם בשמו 'דוד החקיין' - אלא שפרט להיותו שחקן ובדרן, ברוקנר הוא גם עבריין מין מורשע שהישב בכלא על עבירות של מעשים מגונים בקטין. לפני כמה ימים התפרסמה מודעה לפיה ברוקנר אמור להופיע בבית כנסת בשכונת קטמון בירושלים במופע המיועד לילדים. בעקבות מחאת ההורים והפרסומים, כל האירועים שנקבעו לדוד החקיין עם ילדי הקטמונים בוטלו.

לפי הזמנות שהופצו בין תושבי שכונת קטמונים, ברוקנר הוזמן להופיע פעמיים במסגרת מסיבות פורים - ביום שלישי הקרוב ובמוצ"ש. "לא יאמן שהוא עדיין ממשיך לנסות ולחתור למגע עם ילדים. אסור לתת לזה לעבור!" כתבה אחת האמהות בעמוד הפייסבוק שלה. "אוי ואבוי שלא יבוא לפה!" כתב הורה אחר בקבוצת הווצאפ השכונתית ואחר הוסיף "אנא, לשלום ילדי השכונה בטלו את האירוע".

"הטענות שלנו הם כלפי המארגנים", אומרת נעמה מורל בשיחה עם mako, תושבת השכונה, מיוזמות ביטול ההופעה, "זה מעיד שהוא לא משוקם ולא מתכוון להשתקם. הוא הכחיש את ההאשמות נגדו בטענה שלא היה ולא נברא. כלומר לא לקח אחריות על המעשים שלו".

דוד ברוקנר (דוד החקיין), הוא בדרן חרדי שהורשע בשנת 2012 בביצוע ארבע עבירות מין בקטין ונגזרו עליו שבעה חודשי מאסר. מרגע קבלת גזר הדין וגם לאחר שסיים לרצות את העונש, מנסה ברוקנר לטהר את שמו ולהוכיח כי בית המשפט טעה בהחלטתו. בקיץ 2018 ביטל בית המשפט את כל המגבלות שהוטלו על ברוקנר והוא חזר להופיע, בין היתר, מול ילדים. 

ברוקנר מסר בתגובה: אני מזמין את הציבור לאתר הרישמי שלי לראות את הסירטון שבו אני טוען ומוכיח את חפותי ואת חוסר המסוכנות שלי , וכן אני מזמין את התקשורת החילונית לעשות תחקיר אמיץ על המשפט שנעשה לי