החשד לרצח בצפון: בית משפט השלום בנצרת האריך הערב (רביעי) בתשעה ימים את מעצרה של החשודה, בשנות ה-30 לחייה, שהכירה את הנרצחת – אישה בת 32 שנמצאה הבוקר ללא רוח חיים בדירה ברחוב הגליל בכרמיאל. על פי החשד, בין השתיים התפתח ויכוח על ליבו של בחור שבסופו דקרה החשודה את המנוחה מספר דקירות. פרקליטה של החשודה: "זו הייתה הגנה עצמית".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

מהחקירה עולה, כאמור, שהשתיים רבו על ליבו של בחור, כשאחת מהן חשדה שהשנייה "גנבה" לה את החבר. גם החשודה עצמה נפצעה תוך כדי הוויכוח והתגרה האלימה. המנוחה אינה מוכרת למשטרה, אך החשודה ברצח מוכרת למשטרה מתחום עבירות הסמים.

רצח בכרמיאל
החוקרים בזירת הרצח בכרמיאל

עו"ד עלאא עתאמנה, שמייצג את החשודה מטעם הסניגוריה הציבורית, תיאר את גרסתה וטען להגנה עצמית. "היא פעלה מכוח הגנה עצמית לאחר שהותקפה ואף נדקרה על ידי המנוחה בעת שבילתה בביתה", אמר. "הן היו חברות טובות, היא במצב נפשי קשה מאוד, בוכה ולא מסוגלת לדבר על האירוע".

לדבריו, "החשודה נעדרת עבר פלילי ומעולם לא התכוונה להמית או לפגוע במנוחה. היא משתפת פעולה באופן מלא עם החוקרים ומסרה גרסה להשתלשלות האירועים שהובילה לתוצאה הטרגית. המנוחה הייתה חברת ילדות שלה והיא משתתפת בצער בני המשפחה. בשלב זה ועל מנת לא לפגוע בחקירה אינני יכול להיכנס לפרטים".

חשד לרצח בכרמיאל
זירת הרצח בכרמיאל | צילום: דוברות המשטרה

האישה, בת 32, נמצאה הבוקר ללא רוח חיים בדירה ברחוב הגליל בכרמיאל. שוטרים שהוזעקו לזירה איתרו אותה מוטלת על הרצפה עם סימני דקירה על גופה. המשטרה פתחה בחקירה לבירור נסיבות האירוע, וחשודה בשנות ה-30 לחייה,שככל הנראה הכירה את הנרצחת, עוכבה לחקירה במטרה לברר האם היא קשורה לרצח.

‎הקורבן הייתה רווקה שהתגוררה בבניין במשך חודש ולא הייתה מוכרת למשטרה. לפי החשד, בדירתה התפתח ויכוח במהלך מסיבה שהתארגנה שם, ואחת הנוכחות במקום דקרה אותה. על פי החשד, החשודה בדקירה מיהרה לדפוק בדלת השכן ולומר לו לקרוא למשטרה. השכן אכן התקשר למשטרה, שהגיעה למקום ועצרה את הדוקרת.