שני קטינים בני 16 ו-17 מאריאל הואשמו היום (שני) בביצוע אונס ומעשה סדום בקטינה בת 16, בזמן מסיבה שקיימה הצעירה בבית הוריה ששהו בחו"ל. בכתב האישום שהוגש על ידי עו"ד ליטל מהלל מפרקליטות מחוז מרכז מתוארים גם מעשי האלימות שביצעו שני הצעירים בנערה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

על פי כתב האישום הגיעו הנאשמים למסיבה בבית הוריה של הנערה בשומרון ובשלב מסוים אחד מהם קיים עימה יחסי מין בהסכמה. בהמשך, טען הנאשם השני שהוא שיכור וביקש לישון באחד החדרים בבית. לאחר שנלקח על ידי המתלוננת לחדר הוריה נעל את הדלת וכלא אותה בפנים.

בשלב זה, כך מתאר כתב האישום, הצעירה ביקשה לצאת מהחדר, אך הנאשם החזיק אותה בכוח ומנע זאת ממנה. בזמן שהוחזקה בחדר, דפקה אחת מחברותיה שנכחה במסיבה על הדלת ושאלה מה מצבה. בתגובה, איים הנאשם על הקטינה כי יהרוג אותה אם תאמר לה משהו על הנעשה, והיא, מהחשש שיפגע בה, פתחה את דלת ואמרה לחברתה שהכול בסדר.

למרות בקשות חוזרות ונשנות של הקטינה לצאת, הנאשם סירב לכאורה לתת לה ללכת ואף קשר את פיה עם מטפחת השייכת לאימה. לאחר שביצע בה מעשה מיני ואף גרם לה לחבלה, התקשר הנאשם לחברו בן ה-16 וקרא לו לעלות לחדר. כשהיו בחדר, השניים אנסו וביצעו בצעירה מעשי סדום.

תוך כדי המעשים אמרה הקטינה לנאשמים כי הם מכאיבים לה וביקשה שיפסיקו, אך אלו המשיכו במעשיהם. השניים איימו עליה כי אם תגלה למישהו יהרגו אותה, והוסיפו: "אל תגלי, אנחנו נמצא אותך".