עימותים, התפרצויות זעם, אובססיה: חוקרי המשטרה החלו לגבות את עדותה של האם מהוד השרון, שנפצעה באורח קשה מדקירות סכין בידי בעלה ברק בן-עמי. מפרטים שחשפה העיתונאית הדס שטייף הבוקר (שלישי) בגלי צה"ל עולה כי מערכת היחסים בין השניים התדרדרה לאחרונה, מה שהוביל את ברק בן עמי להתקפי זעם רבים. לפי עדותה, הוא החל לדקור לאחר שאימה, סבתן של הבנות, הגיעה ביום שישי בבוקר כדי לעזור לבת ה-3 להתחפש לליצן.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

במשטרה חיכו שמצבה של האם יתייצב בבית החולים לאחר שבעלה ברק בן עמי נעץ סכין בכל חלקי גופה. הם ביקשו לשמוע ממנה מה קרה באותו יום שישי בבוקר, ביחידת הדיור בחצר בית הוריה בהוד השרון. כשהיא התאוששה ועברה לאשפוז לצד בתה בת ה-3, שמצבה ממשיך להיות קשה, גבו ממנה את עדותה לאירוע.

מהעדות עולה כי מאז נולדה בתם התינוקת הלכה והתדרדרה מערכת היחסים בין השניים. לטענתה, הצפיפות ביחידת הדיור והקרבה לבית הורי האישה גרמו לבן-עמי להתקפי זעם - והובילו בסופו של דבר לכך שדקר למוות את בתם בת ה-10 חודשים ופצע באורח קשה את בתם בת ה-3 ואם המשפחה.

ברק בן עמי, החשוד ברצח בהוד השרון  (צילום: החדשות 12, החדשות12)
ברק בן עמי בהארכת מעצרו | צילום: החדשות 12, החדשות12

באותו יום שישי עמדה בתם בת ה-3 להתחפש לליצן כמו שאר ילדי הגן. סבתה נכנסה לבית כדי לסייע בכך. כשהלכה, בן-עמי נתקף על רקע זה התקף זעם שגרם לו על פי החשד לקחת סכין ולדקור את הילדות. כשניסתה האם להניעו – דקר גם אותה תוך שהיא בורחת מהבית וקוראת לעזרה.

שכן ששמע את הצעקות מיהר אל הבית וביקש להיכנס אליו. בן עמי הסתגר בתוך הבית וסירב לפתוח לו את הדלת. כך גם מצאה אותו המשטרה והוא נעצר.

חברתו הקודמת של בן עמי מתארת גם היא התקפי זעם ואובססיה שאפיינה את יחסיהם, כך דווח בגלי צה"ל. מהסיבה הזאת היא החליטה להיפרד ממנו.

אתמול בצהריים נערכה הלווייתה של התינוקת בת ה-9 חודשים בבית העלמין בהוד השרון. האם הובאה ללוויה באמבולנס והוסעה לחלקת הקבר בכיסא גלגלים. לחברותיה שתמכו בה חזרה וסיפרה איך ניסתה להציל את בתה בת ה-3 מידיו של בעלה, אך לא הצליחה. זאת, תוך כדי שהיא שומעת את צעקות הילדה משוועת לעזרה.