עם-שלם סינגסון, עולה חדש מקהילת בני המנשה שמתגורר בטבריה, הותקף במוצאי שבת על ידי שני אלמונים שפצעו אותו. על פי החשד, סיבת התקיפה היא ככל הנראה על רקע משבר התפשטות הנגיף שהגיע לישראל מאסיה: סינגסון סיפר השניים צעקו "קורונה!, קורונה!" תוך כדי שהם בועטים בו בחוזקה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

סינגסון אושפז בבית החולים פוריה שבעיר כשהוא עם חבלות חזה: מצבו מוגדר בינוני. תלונה הוגשה למשטרת ישראל אתמול (ראשון) בצהריים וכעת זו מנהלת חקירה במסגרתה נגבו עדויות. המשטרה מחפשת אחר החשודים בתקיפה.

קורונה בישראל (צילום: Yonatan Sindel/Flash90)
קורונה בישראל | צילום: Yonatan Sindel/Flash90

"הסברתי לשני התוקפים שאני לא סיני אלא יהודי מקהילת בני המנשה, לא שיש איזושהי הצדקה לתקוף בחור סיני או כל אדם אחר", מסר סינגסון ממיטת חוליו בבית החולים. "אבל הם היו באמוק טוטאלי ובעטו בי בחוזקה תוך שהם צועקים: קורונה! קורונה!".

בשנת 2017 עלה סינגסון ממדינת מניפור שבצפון מזרח הודו ביחד עם אמו, סבתו ואחיו. הוא מתגורר מאז בטבריה עם משפחתו ולומד בישיבת הסדר בעיר מעלות. מיכאל פרוינד, יו"ר ומייסד ארגון שבי ישראל האחראי על עלייתם וקליטתם של בני המנשה לישראל מסר: " אני דורש ממשטרת ישראל לחקור את האירוע באופן מיידי ולהעמיד לדין את מי שביצע את המעשה הנפשע הזה".