כתב אישום הוגש הבוקר (ראשון) לבית המשפט המחוזי בתל אביב בעיר נגד פירדובסקי חוסיינוב, בן 41 מתל אביב, בגין רצח בנסיבות מחמירות של גיסו ניזמי אורג'וב ז"ל. על פי כתב האישום שהגישה פרקליטות מחוז תל אביב (פלילי) חוסיינוב מואשם נשיאת נשק לא חוקי, השמדת ראיות ושיבוש הליכי משפט. בנוסף, הוגש כתב אישום נגד נורלן קרימוב, בן 36 מפתח תקווה בגין סיוע לאחר מעשה והשמדת ראיה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

על פי כתבי האישום, פירדובסקי ואורג'וב ז"ל הינם גיסים והיה קיים ביניהם סכסוך על רקע כספי ועסקי. קרימוב עבד אצל היורה ולעיתים אף שימש כנהגו. בתחילת פברואר נפגשו השלושה והתפתח דין ודברים בנוגע לסכסוך הקיים.

בהמשך, נסעו השלושה לפארק וולפסון בתל אביב, שם ירה פירדובסקי במנוח חמש פעמים במגרש החניה בפארק. למשמע היריות, יצא קרימוב מהרכב והבחין במנוח מתבוסס בדמו כשפירדובסקי מכוון את האקדח לעבר המנוח.

מיד לאחר מכן ניקה היורה את האקדח והורה קרימוב להסיעו "למקום עם מים" על מנת לזרוק בו את האקדח ולהשמיד את הראיות. בכוונה לעזור לו להימלט מעונש ולהשמיד את האקדח, הסיע קרימוב את היורה לנחל ירקון באזור פתח תקווה. לאחר מכן נסעו השניים לדירתו של פירדובסקי שם הוא התקלח, התגלח וכיבס את בגדיו בכוונה להכשיל את החקירה.

כבר ביום הרצח חוקרי משטרה שהגיעו לזירה ואספו ממצאים וראיות שהובילו עוד באותו יום למעצרם של שני החשודים, בעזרת פרקליטות מחוז ת"א פלילים. כתב איסור פרסום הוצא מיד לאחר מכן על פרטי האירוע והוסר רק כשבועיים לאחר מכן. מעצרם הוארך כמה פעמים בבית המשפט, ואתמול נעתר בית משפט השלום בתל אביב לבקשת המשטרה והאריך את מעצרם של השניים בעשרה ימים נוספים.

מפקד תחנת שכונות מסר: "היום לראשונה אנחנו מתירים לפרסום חקירת רצח מזעזע, שתחילתו לפני כשבועיים, ביום שישי בפארק וולפסון. התקבל במוקד 100 אירוע שבמסגרתו נשמעו יריות, צוות סיר הגיע למקום וזיהה גבר ירוי בקצה החנייה. משטרת ישראל התחילה מיד בחקירה אינטנסיבית, שבמהלכה עוד באותו היום הגיעה לשני החשודים".

"במהלך החקירה הובן כי שלושה אנשים עלו על רכב, החלו בנסיעה ובמהלך ויכוח נעצר הרכב בפארק וולספסון. שני אנשים ירדו מהרכב: הגבר היורה והנרצח. במהלך הוויכוח נורה הנרצח, הוטל על הרצפה ושני החשודים ברחו מהמקום ונסעו לכיוון נחל בקרבת מקום, כדי להיפטר מהאקדח ולהעלים אותו. מעצר החשודים הוארך ע"י משטרת ישראל בעוד כ-10 ימים", הוסיף מפקד התחנה.