פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה היום (שני) כתב אישום לבית המשפט המחוזי בבאר שבע נגד תושב הדרום בן ה-21 שבמשך שנתיים ביצע עבירות מין באחותו הקטינה בת ה-14. הצעיר מואשם בעבירות של אינוס קטינה בת משפחחה ומכתב האישום עולה כי בעקבות מעשיו, האחות הקטנה אף נכנסה להיריון ונאצלה לעבור הפלה בבית החולים. בנוסף להגשת כתב האישום הפרקיטות ביקשה להאריך את מעצרו של האח עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

על פי עובדות כתב האישום שהוגש באמצעות עורכת הדין הילה דרימר-יאיר, במספר הזדמנויות שונות לקח הצעיר את אחותו הקטנה למחסן שבבניין המגורים השייך למשפחה - ושם ביצע בה עבירות מין ואנס אותה. לאחר המעשים הורה לה לא לספר לאיש על מה שקרה. 

הפרשה החלה כאשר אישה הגיעה עם בתה בת ה-14 לאחד מבתי החולים בארץ עם תלונה על כאבי בטן עזים‎. בתום הבדיקות התברר שהבת בהריון ובשלב זה הוזעקה עובדת סוציאלית של בית החולים‎.

בתחילה הנערה סירבה בכל תוקף להתייחס לעניין ההריון ולשאלה העיקרית - ממי נכנסה להריון?‎ רק לאחר שכנועים ודרמה לא קטנה היא כתבה על פתק את השם של מי שכפה את עצמו עליה - אז התברר שמדובר באחיה.

לאחר ששמו נכתב על הפתק, נעצר אחיה של הנערה. בהמשך התברר כי על הפתק הופיע גם שמה של האחות הגדולה בת ה-17. בעדות שמסרה בת ה-14, היא סיפרה ששמעה מאחותה הגדולה על המעשים שהאח עשה גם לה, וכעת חושדים במשטרה כי הצעיר פגע גם באחות השנייה.

פרקליטיו של החשוד, עורכי הדין יהודה פריד וטל גבאי, מסרו בשבוע שעבר כי "כרגע מדובר בחשדות בלבד, ולכאורה רק הממצאים הפורנזיים יוכיחו אם מדובר בחשד מבוסס או שמא זו אשמת שווא. בכל מקרה, קשה לנו לשתף פעולה עם החשוד והתרשמנו שמדובר באדם בעל בעיות נפשיות שבדיעבד הוכח שיש לו רקע פסיכיאטרי".

הפרקליטים אף פנו לבית המשפט וביקשו להורות לשלוח את החשוד בהקדם לבדיקה פסיכיאטרית, שבסיומה יוחלט אם לשלוח אותו להסתכלות ממושכת יותר.