פרקליטות המדינה הגישה היום (שני) כתב אישום לבית משפט השלום בתל אביב נגד עוזי אביב, בן 57 מתל אביב, בגין ביצוע עבירות מין ב-9 קטינים. אביב נאשם בין היתר בקבלת שירותי זנות מקטינים במקרים רבים, ביצוע מעשה סדום בקטין כבן 14 וייצור חומר תועבה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

על פי כתב האישום, החל משנת 2015 נהג אביב ליצור קשר עם תשעה קטינים בגילאים 13-16, בין היתר באמצעות אפליקציית "גריינדר", והציע להם הצעות בעלות אופי מיני תמורת תשלום כספי. לפי האישום, הנאשם קיים מפגשים עם שישה מהקטינים במקומות שונים, בין היתר בחדרי אירוח ששכר לצורך המפגש, בביתו וברכבו, וקיים עמם יחסי מין בעבור תמורה כספית שנעה בין 200–1000 שקלים.

הפרקליטות מאשימה את אביב בביצוע מעשי סדום בקטינים במספר רב של הזדמנויות. כמו כן, במסגרת חלק מהמפגשים המיניים, הוא אף תיעד בווידאו את האקט המיני. באחד המקרים, הנאשם קיים יחסי מין עם קטין תמורת תשלום ובתום האקט המיני סירב לשלם לקטין בטענה כי הקטין לא עמד בהתחייבויותיו. במקרה נוסף נפגש הנאשם עם קטין כבן 14 וגרם לו לבצע בו מעשה סדום.

גריינדר (צילום: Faizal Ramli, ShutterStock)
גריינדר, ארכיון | צילום: Faizal Ramli, ShutterStock

עם הגשת כתב האישום, הגישה מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה בקשה להטיל על הנאשם מעצר בית בתנאים מגבילים עד תום ההליכים המשפטיים נגדו. בבקשה צוין כי אביב מהווה סכנה לקטינים. עוד ציינו בפרקליטות כי "אמרותיו של אביב לקטינים מגלות תמונה של אדם מבוגר שמגלה עניין מיני אובססיבי דווקא בקטינים, כאשר לאחד מהם הוא כתב כי הוא מעדיף קטינים בגיל 14. מדובר במי שמנהל קשרים מיניים עם קטינים תמורת תשלום, כמעט על בסיס יום-יומי, ומתייחס לקטינים.... כאל חפץ לסיפוק צרכיו המיניים".

מנהל מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה, ד"ר חיים ויסמונסקי, ציין כי במרחב המקוון צמחו פלטפורמות שונות המשמשות צרכני זנות בכלל, וצרכני זנות קטינים בפרט. קיים קושי ניכר לחשוף עבירות זנות אצל קטינים, בגלל מאפייני הנפגעים.