"נכנס להתקף חרדה – השוטרים לקחו לו את הכדורים": פרטים חדשים נחשפים על הנוסע החשוד בתקיפת נהג האוטובוס בראשון לציון בסוף השבוע שעבר. על פי עורך דינו החשוד פגוע נפש שעבר "אירוע פסיכוטי" בעקבות החלפת התרופות אותן הוא נוטל. הבוקר (שני) האריך בית המשפט את מעצרו בשלושה ימים, בהסכמת פרקליטו.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

ביום חמישי הותקף נהג אוטובוס באלימות במהלך נסיעה בראשון לציון על ידי נוסע. נוסעים אחרים נחלצו לעזרתו ויצאו נגד הנוסע הסורר, אולם החשוד לקח את מכשיר הטלפון הנייד ואת משקפיו ונמלט מהמקום. הסיבה לתקיפה, לטענת הנוסע, היא שהנהג לא עצר לבקשתו בתחנת האוטובוס.

נוסע תוקף נהג אוטובוס
נוסע תוקף נהג אוטובוס

החשוד בן ה-30 הובא הבוקר לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בראשון לציון ולאחר הדיון קבע השופט כי מעצרו יוארך בשלושה ימים. עורך דינו מוטי אדטו התנגד לבקשת המשטרה לפרסם את שמו ופרטיו בטענה שהחשוד בעל עבר פסיכיאטרי שסובל מפוסט טראומה. לדברי עו"ד אדטו, החשוד לא זיהה את עצמו בתיעוד ואמר "זה לא אני".

"הוא נכנס להתקף חרדה ולא הצליח לנשום, השוטרים לקחו לו את הכדורים", אמר עו"ד אדטו. "הוא היה בהתקף חרדה אתמול ולכן לא מסר את גרסתו, מבקשים לאסור את שמו בגלל צנעת פרט, יש הסכמה להארכת מעצר לתת את גרסתו".

עו
עו"ד מוטי אדטו

במשטרה הגיבו לדבריו של העורך הדין: "זכות ציבור לדעת ונתנגד למתן צו איסור פרסום, הוא איננו עומד בקריטריונים. נסכים שיעבור בדיקה ראשונית. אינני סבור שהיחידה החוקרת תצליח לסיים את חקירתה עד מחר".

עו"ד אדטו ביקש לעכב את פרסום שמו ב-24 שעות ואילו בית המשפט החליט לדחות את בקשתו ולפרסם את השם בשעה 14:00. סנגורו של החשוד שוקל לפנות לבית המשפט המחוזי.