הפרקליטות צפויה להגיש כתב אישום נגד ברק בן עמי, אב בן 37 מהוד השרון, בגין רצח בתו התינוקת בת העשרה החודשים וניסיון רצח של בתו בת ה-3 ואשתו. מחקירת המשטרה עלה כי הרקע למעשיו הוא מערכת יחסים מתוחה וסכסוך מתמשך בין בני הזוג. בן עמי דקר את אשתו תוך שהוא צועק: "היום את תמותי".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

האירוע התרחש לפני כשלושה שבועות בהוד השרון, אז המשטרה הגיעה לבית המשפחה שם נמצאה התינוקת בת העשרה החודשים במצב אנוש עם פצעי דקירה, וכן הבת הבכורה בת ה-3 והאם פצועות גם הן עם סימני דקירה על גופן.

חקירת המשטרה העלתה כי בבוקר האירוע ברק בן עמי היכה באגרוף בפניה של אשתו, בעוד היא מחזיקה את בתם התינוקת. בהמשך, בן עמי חנק את אשתו כשהוא אומר לה: "את היום תמותי". לאחר מכן הלך למטבח, נטל סכין ודקר את בנותיו. כשהבחין כי אשתו זזה חזר ודקר אותה פעמים נוספות. כשהשוטרים הגיעו למקום ועצרו את האב שפצע את עצמו, הוא הודה בפניהם: "אני עשיתי את זה".

ביום ראשון הקרוב בן עמי צפוי להגיע להארכת מעצר וככל הנראה תוגש נגדו הצהרת תובע בגין רצח וניסיון רצח וכן בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים.

מעו"ד רן אלון שמייצג מטעם הסנגוריה הציבורית את ברק בן עמי נמסר בתגובה: "אנו נמתין לסיום החקירה ולהגשת כתב האישום. לאחר שנקבל את חומרי החקירה ונלמד אותם, נוכל להתייחס לאישום".