חשד לרצח והתאבדות בפתח תקווה: בני זוג בשנות ה-50 וה-60 לחייהם נמצאו ירויים אמש (שישי) בדירתם ברחוב עין גנים שבפתח תקווה. צוותי מד"א שהוזעקו לזירה נאלצו לקבוע את מותם במקום. מהמשטרה נמסר כי קיים חשד לאירוע של רצח והתאבדות: על פי החשד בין השניים התפתח ריב והגבר, שנשא נשק כחלק מעבודתו כמאבטח, ירה באישה ואז התאבד.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

כוחות גדולים של מד"א שהגיעו למקום מצאו את בני הזוג עם פצעי ירי חמורים בפלג גופם העליון, וקבעו את מותם. המשטרה הגיעה אף היא לזירה בכוחות מתוגברים ופתחה בחקירה. על פי החשד הגבר (בשנות ה-60 לחייו) ירה באישה (בשנות ה-50 לחייה) מספר כדורים ורצח אותה, ולאחר מכן ירה בעצמו והתאבד. 

זירת רצח והתאבדות בפתח תקווה
הבניין בפתח תקווה בו נמצאו בני הזוג ללא רוח חיים | צילום: החדשות 12

בני הזוג החלו לצאת לפני כשנתיים, וככל הנראה זו הייתה זוגיות שנייה של שניהם. הגבר עבד כמאבטח והחזיק ברישיון לנשיאת נשק. הם התגוררו בקומה השנייה של בניין הדירות שבו נמצאו מתים, אך אף אחד מהשכנים לא שמע את היריות. הבן של אחד מהם הגיע מאוחר יותר לדירה, הזעיק את המשטרה וכך התגלו גופותיהם במטבח. 

פרמדיק מד"א, יוסי חלבי, סיפר: "כשהגענו למקום הובילו אותנו לדירה, ראינו גבר ואשה מחוסרי הכרה ללא נשימה וללא דופק. ביצענו בדיקות רפואיות, הם היו ללא סמני חיים ונאלצנו לקבוע את מותם במקום".